شهردار بندرترکمن تاکید کرد:

بندرترکمن 4 300x224 - ضرورت مشارکت و همکاری بیشتر مردم با شهرداریترکمن نیوز:  شهردار بندرترکمن در خصوص نقش مشارکت و همکاری مردم با شهرداری ها گفت: یکی از ابزارهای مهم برای تقویت مدیریتی و پیشرفت شهر همراهی و مشارکت شهروندان است که اهتمام به آن از سوی یکایک ساکنین موضوعی ضروری محسوب می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  نور محمد طراج با اظهار اینکه شهرداری بندرترکمن برای اجرای برنامه و طرح های خود همواره با دغدغه محدودیت منابع مالی و عدم درآمد پایدار روبرو بوده و هست تصریح کرد: برای رفع مشکلات و معضلات این شهر که کم هم نیست نمی توان منتظر فردی بود که بیاید و بیکباره همه آنها از میان برچیند باید از توانمندی و ظرفیت مردم در بخش های فرهنگی, اجتماعی, اقتصادی و سرمایه گذاری و … به نفع خودشان استفاده کرد.
وی ادامه داد: دولت و مراجع ذیربط در تخصیص اعتبار به شهرداری ها به وظایف خویش آگاهند اما با توجه به حجم زیاد مشکلات تنها با آن اعتبارات هم نمی توان به توسعه و عمران قابل انتظار دست یافت, بنابراین می طلبد در همکاری و مشارکت همه ما قدم پیش بگذاریم.
طراج در خصوص جابجایی های صورت پذیرفته در بدنه شهرداری هم گفت: تقویت بخش ها و واحدها با گماردن نیروهای توانمند و مجرب از اولویت های کاری من در این مجموعه است زیرا معتقدم مراجعین می بایست به این اطمینان دست یابند که کارشان با سرعت, دقت و توانمندی لازم به انجام خواهد رسید.
شهردار بندرترکمن در پایان از تلاش برای جذب اعتبار آسفالت مسیر محلی استقلال- خط اسکله( محل اتصال ضلع جنوبی به شمال شهر) که تکمیل آن باعث کاهش بار ترافیکی خواهد شد سخن به میان آورد و البته ارائه گزارش تکمیلی درباره جزئیات آن را به روزهای آینده موکول نمود.

گزارش از: خلیل رستگار
خبرنگار ترکمن نیوز در شهرستان ترکمن

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۷

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73689

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک