نماینده مجلس:

بازدید طیار نماینده گنبدکاووس از صنایع دستیگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل اشتغال و بیکاری از دغدغه های مسئولین و از تاکیدات رهبری است گفت: صندوق کارآفرینی امید ظرفیت های خوبی در این زمینه ایجاد کرده که نیازمند ارائه و شناساندن این تسهیلات به مردم، به خصوص مناطق محروم مرزنشین و روستایی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، قرجه طیار روز پنجشنبه در کارگاه توانمندسازی فعالان حوزه رودوزی سنتی (سوزن دوزی) استان گلستان در گنبدکاووس گفت: از شوراها و دهیاران برای شناسایی ظرفیت هایی که از طریق وزارت رفاه و صندوق کارآفرینی امید برای ایجاد اشتغال در اختیار مردم قرار داده شده استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت های خوبی در شهرستان گنبدکاووس درجهت صنایع دستی و اشتغالزایی وجود دارد گفت: از صندوق کارآفرینی امید کشور انتظار دارم این شهرستان را ویژه تر بینند و تسهیلات بیشتری در اختیار شعبه خود در این شهرستان قرار دهد.

نماینده مردم گنبدکاووس در پایان سخنان خود گفت: امیدواریم برای بازار فروش صنایع دستی در گنبدکاووس کارهای خوبی توسط صندوق کارآفرینی امید انجام بشود.

بازدید طیار نماینده گنبدکاووس از صنایع دستی

براساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: کارگاه توانمندسازی  با حضور قرجه طیار نماینده مردم گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون در مجلس، اصغر نورالله زاده مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید کشور،  فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس، مدیر کل میراث فرهنگی، تنی چند از مسئولین استانی و کشوری در جمع فعالین حوزه رودوزی و صنایع دستی گلستان در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

دراین مراسم به صورت نمادین از تابلو مرکز تخصصی رودوزی سنتی گلستان در گنبدکاووس رونمایی و از برخی هنرمندان برتر این بخش نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

در حاشیه برگزاری این کارگاه، نمایشگاهی از فعالیت‌های بانوان شهرستان در حوزه صنایع دستی به ویژه رودوزی و سوزن‌دوزی در راستا به نمایش گذاشتن قابلیت‌ها و توانمندی‌های زنان این حوزه برپا شد.

قرجه طیار نماینده مردم گنبدکاووس و بخش داشلی برون در خاتمه مراسم همراه با سایر مسئولین از نمایشگاه صنایع دستی که با حمایت صندوق کارآفرینی امید تشکیل شده بود بازدید به عمل آورد.

گزارش از: یاشار نیازی

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۷

۰۷ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42655

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک