آزاد 1 300x204 - صعود نمایندگان گلستان به دور نهایی کشتی آزاداخبار ورزشی – ترکمن نیوز- مرحله مقدماتی رقابت های لیگ دسته اول کشتی آزاد کشور با صعود تیم های راه و شهرسازی گلستان و هیات کشتی بندرگز به دور نهایی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، رییس اداره ورزش و جوانان بندرگز اظهار کرد : تیم راه و شهرسازی گلستان یکی از نمایندگان استان در رقابت های لیگ دسته اول کشتی در گروه ب میزبان شهرداری مشهد بود و توانست با نتیجه ۷بر۳ حریف خراسانی خود را از پیش رو بردارد و با اقتدار صدرنشین گروه شد و به دور بعدی صعود کرد.

سعید مردانی اظهار داشت: در روز آخر رقابت های کشتی دسته اول کشور در گروه الف نیز تیم هیات کشتی بندرگز میهمان هیات کشتی بابلسر بود که دو تیم در عدد ۵بر۵ به تساوی رسیدند اما با توجه به امتیاز فنی بهتر تیم بندرگز برنده میدان انتخاب شد و توانست به عنوان تیم دوم گروه به دور بعدی راه یابد.

به گفته وی؛ با توجه به صعود هر دو تیم گلستان به دور نهایی لیگ دسته اول کشتی آزاد کشور، مکاتبات لازم برای میزبانی استان از دور نهایی انجام شده است.

وی گفت: رقابت های مرحله نهایی هفته آخر تیرماه برگزار می شود .

در دور بعدی این مسابقات دو نماینده استان گلستان به مصاف هم خواهند رفت که یکی از آنها فینالیست می شود.

این رقابت ها در گروه اول با حضور تیم های پتروشیمی بهشهر، هیات کشتی بندرگز، هیات کشتی بابلسر و پالاسازه جهانی تبریز و در گروه دوم تیم های راه و شهرسازی گلستان، شهر بی نقطه ساری، شهدای پازوار امیرکلا و شهرداری مشهد شرکت دارند.

منبع : irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۱

۰۸ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک