امان بایی 300x204 - صدور 15 گواهینامه معیار مصرف انرژی در گلستانترکمن نیوز: رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره کل استاندارد گلستان از موافقت اعضای کمیته علائم انطباق معیار مصرف انرژی با صدور ۱۵ گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی برای صنایع انرژی بر گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمد امان بایی گفت: در این کمیته گزارش های بازرسی انرژی واحدهای تولیدی و سوابق و مدارک آنها در راستای اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: بررسی ۱۵ گزارش بازرسی انرژی در فرآیندهای تولید صنایع لبنی، کمپوت و کنسرو، اوراق فشرده چوبی، روغن نباتی، روغن موتور و تصفیه روغن کارکرده و آجر در این جلسه، منجر به صدور ۱۵ گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی شد.

امان بایی ضمن اظهار این مطلب که سازمان ملی استاندارد ایران برای اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی که در سال ۸۹ به تصویب رسیده، اقداماتی انجام داده است که تدوین استانداردهای معیار مصرف انرژی یکی از این اقدامات می باشد، افزود: تعداد استانداردهای معیار مصرف انرژی برای صنایع انرژی بر ۳۹ مورد است که ۳۴ آن اجباری است.

به گفته رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره کل استاندارد گلستان در سال ۹۸، ۳۲ گزارش بازرسی معیار مصرف انرژی در صنایع انرژی به اداره کل استاندارد گلستان ارسال شده که از این گزارشات ۳۱ مورد با استاندارد های ملی مربوطه مطابق و ۱ مورد عدم انطباق را نشان داد و منجر به صدور ۳۱ گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی در اداره کل استاندارد گلستان صادر شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۱

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73981

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک