گردشگری 300x169 - صدور 143 موافقت اصولی در گلستان در سال 97/ پرداخت 418 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه گردشگری استانتورکمن نیوز:  مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از صدور ۱۴۳ موافقت اصولی در سال گذشته و پرداخت ۴۱۸ میلیارد ریال تسهیلات به طرح های گردشگری استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ ابراهیم کریمی با اعلام این خبر گفت: در راستای تسهیل روند سرمایه گذاری در حوزه گردشگری ، در سال ۹۷ در استان گلستان تعداد ۱۴۳ موافقت اصولی برای پروژه های گردشگری صادر شده است.

وی با اشاره به این که هتل ، هتل آپارتمان ، اقامتگاه بومگردی و مجتمع های گردشگری از جمله طرح های ارایه شده در این سال بوده است، تاکید کرد : با بهره برداری از این طرح ها در زمینه توسعه زیرساخت های گردشگری و همچنین اشتغال ، تحول خوبی را در استان شاهد خواهیم بود.

کریمی ارائه مشوق های لازم به سرمایه گذاران حوزه گردشگری را ضروری دانست و اظهار داشت: در سال گذشته مبلغ ۴۱۸ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۶۷ طرح گردشگری سطح استان پرداخت شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی گلستان اضافه کرد : توجه به صنعت گردشگری باعث افزایش اشتغال، رونق اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری، رشد ماندگاری گردشگران خواهد شد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۴۸

۱۸ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63006

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک