شیعه و سنی به برکت انقلاب و تلاش علما و روحانیون در وحدت کنار یکدیگر زندگی می کنندگنبدکاووستورکمن نیوز:  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس به برکت انقلاب اسلامی و تلاش علما و روحانیون و نیز مسئولان، همواره در کمال وحدت و صمیمیت و بدون کمترین تنش و اختلاف قومی و مذهبی در کنار یکدیگر زندگی می کنند که باید قدر این نعمت را بدانیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آخوند عبدالباسط نوریزاد شنبه در ملاقات مردمی با شهروندان گنبدکاووس در مسجد اهل سنت آخوند طلابی با قدردانی از رییس کل دادگستری و همکاران او برای برگزاری دیدار مردمی، گفت: این دیدارها به وحدت و صمیمت بین مردم و مسئولان و همچنین افزایش اعتماد عمومی به دستگاه قضایی کمک می کند.

وی اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات مورد نیاز از سوی دستگاه قضایی استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس بحمدالله کارنامه آنان درخشان است و ملاقات های مردمی سبب نزدیکی قلب ها و افزایش الفت بین مردم و مسئولان می‌شود.

به گزارش ایرنا، در ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری گلستان و معاونین او به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس و رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب و برخی قضات محاکم قضائی این شهرستان ۳۵۰ هزار نفری حضور داشتند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۹

۲۶ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55373

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک