شکایت از مناقصه غیرقانونی طرح گردشگری آشوراده تورکمن نیوز دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از ثبت شکایتی در خصوص طرح گردشگری آشوراده از طرف وکیل یکی از سازمان‌های مردم نهاد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا سیدحسینی گفت: اخیرا شکایتی در خصوص طرح گردشگری آشوراده از طرف وکیل یکی از سازمان‌های مردم نهاد به ثبت رسیده است.

سید حسینی افزود: شکایت این فرد از سازمان همیاری شهرداری‌های استان گلستان در خصوص برخلاف قانون برگزار شدن یک مناقصه مربوط به آشوراده و تشریفات آن توسط سازمان حفاظت محیط زیست کشور است.

وی ادامه داد: هم اکنون پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه سوم بازپرسی دادسرای مرکز استان ارجاع شده و در دست رسیدگی قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسینی در پاسخ به این سئوال که تاکنون در خصوص این پرونده کسی احضار شده است یا خیر گفت: تاکنون کسی احضار نشده و پرونده در مرحله جمع آوری ادله قرار دارد.

۱۳ خردادماه سال جاری بود که دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن از اعلام جرم علیه رئیس سازمان محیط زیست کشور در خصوص طرح گردشگری آشوراده خبر داد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۹

۲۹ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57731

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک