شکایت از مدیر کل ارشاد گلستان به جرم تحکیم سیاست ضدفرهنگی رضاخانیتورکمن نیوز یک حقوقدان نوشت : اگر مدیر کل عذرخواهی نکند به دلیل سوء استفاده از مقام و موقعیت اداری جهت زنده کردن و تحکیم یک سیاست ضد فرهنگی رضاخانی در مراجع اداری و قضایی شکایت خواهم کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از گلستان ما، حسن بیارجمندی طی نامه ای به خانم کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان نوشت :

بسم الله الرحمن الرحیم

در دفاع از نظام اسلامی صریح باشید و تقیه نکنید.امام خامنه ای

خانم کشمیری ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان

با عنایت به بند ۳دعوتنامه شورای فرهنگ عمومی به شماره ۶۶۲۶/۹۸/۲۸ص  مورخه ۹۸/۹/۵ و اظهارات شاذ شما در این جلسه خارج از دستور کار مرتبط با وقت اختصاص یافته به شما و مستندا به اظهارات رییس شورای فرهنگ عمومی استان در جواب به شما در خصوص زنده کردن! و…اصرار و تاکید شما در این خصوص ، به اطلاع شما می رساند همانطور که استاندار محترم در جلسه یاد شده خطاب به شما اعلام نمودند که :« یک مرگ بر رضاخان بگو و خودت را مبرا کن» ؛هیچ اطلاعی از این مبرا شدن از زنده کردن آن تاریخ منحوس و جعلی نه تنها در آن جلسه نیست بلکه حتی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان اتفاقات دیگری رقم خورده است.

بدین وسیله به استناد اصل ۸ قانون اساسی و ماده ۸ قانون حمایت از آمران امر به معروف و نهی از منکر ،درخواست می شود ضمن اجابت درخواست استاندار محترم ؛ از مردم انقلابی استان گلستان عذرخواهی نمایید.

در غیر اینصورت به دلیل سوء استفاده از مقام و موقعیت اداری جهت زنده کردن و تحکیم یک سیاست ضد فرهنگی رضاخانی و… در مراجع اداری و قضایی شکایت خواهم نمود و عواقب و مسولیت آن بر عهده خود شما و حامیان آشکار شما خواهد بود.

حسن بیارجمندی

 

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۶

۱۲ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

66955

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک