آزمون 1 3 300x185 - شکار سردار ایرانی با 25 میلیون یورو در تابستانترکمن نیوز: در حالی که در چند هفته اخیر رسانه‌های ایتالیایی از علاقه باشگاه ناپولی برای جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت روسیه خبر می‌دادند، خبرهای جدید حاکی از رسمی شدن مذاکرات طرفین است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  اوریلیو دی لورنتیس مالک ثروتمند باشگاه ناپولی قصد دارد ستاره ایرانی زنیت سن پطرزبورگ را با قراردادی ۲۵ میلیون یورویی در تابستان به ایتالیا ببرد تا بعد از سال ها بار دیگر سری A صاحب یک لژیونر ایرانی شود.

زنیت صدرنشین لیگ برتر روسیه با گلهای مهاجم ایرانی خود به یک قهرمانی دیگر نزدیک شده است و باید دید این تیم حاضر به مذاکره برای فروش بازیکن ایرانی خود می شود یا خیر.

آزمون 2 2 300x242 - شکار سردار ایرانی با 25 میلیون یورو در تابستان

به نوشته چند رسانه ایتالیایی و روس مالک ناپولی از مدت ها قبل در پی درخششی که سردار آزمون با زنیت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همین طور لیگ برتر روسیه داشت ستاره ایرانی را توسط استعدادیاب های خود زیر نظر گرفت تا در اولین فرصت برای شکار این بازیکن اقدام کند.

آزمون 3 2 300x159 - شکار سردار ایرانی با 25 میلیون یورو در تابستان

سایت «todofichajes» نوشت: «باشگاه ناپولی در حال تدارک یک تحول برای بازار نقل و انتقالات تابستانی است و قصد دارد به خاطر شیوع ویروس کرونا کارش را در بخش اداری پیش ببرد. باشگاه ناپولی به ریاست آئورلیو دی‌لارینتیس جذب آزمون را در دستور کار قرار داده است. کریستیانو جیونتولی مدیر فنی باشگاه هم با باشگاه زنیت روسیه که مبلغ ۲۵ میلیون یورو را برای مهاجم ایرانی تعیین کرده، تماس گرفته است.»

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۹

۱۰ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

72230

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک