فیروز کلاله 300x254 - شور و نشاط در کلاله با حاجی فیروزکلاله-ترکمن نیوز-  براساس یک سنت دیرینه، درآستانه فرارسیدن سال نو و جشن های نوروز، حاجی فیروز با اجرای یرنامه های شاد و مفرح در خیابان ها، محلات و اماکن عمومی زمینه شادی و نشاط شهروندان کلاله در شرق استان گلستان را به ارمغان آورد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل ایرنا،روز شنبه دو نفر از هنرمندان گلستانی با حضور در خیابان ها، محلات و اماکن عمومی کلاله در هیات حاجی فیروز و اجرای برنامه های شعرخوانی، ضمن اطلاع رسانی برنامه های ویژه نوروزگاه شهرداری کلاله، زمینه شادی و نشاط شهروندان کلاله به ارمغان آوردند.
شهردار کلاله در این خصوص در گفت و گو با گفت: حاجی فیروز در قالب برنامه هایی که در سطح شهر اجرا می کند، پیرامون جشن نوروزگاه که به مناسبت جشن های سال نو و عید نوروز از سوی شهرداری کلاله در پارک گل این شهر برگزار خواهد شد، به مردم شهری و روستایی این شهرستان اطلاع رسانی می کند.
خلیل سعدی اظهارداشت: شهرداری در قالب برنامه های ستاد خدمات سفر شهرستان کلاله، برنامه فرهنگی هنری ونمایشگاهی ‘نوروزگاه’ را از ۲۸ اسفند ۹۷ لغایت ۱۴ فروردین ۹۸ در پارک گل کلاله برگزار می نماید.
وی افزود: علاقه مندان برای رزرو و اجاره غرفه های نمایشگاه می توانند تا ۲۵ اسفندبا شماره ۰۹۱۱۱۷۹۱۵۱۱ مدیر اجرایی نوروزگاه تماس حاصل نموده اطلاعات لازم را دریافت دارند.
شهر کلاله با بیش از ۳۵ هزار نفر جمعیت به عنوان مرکز شهرستانی به همین نام در شرق استان گلستان واقع است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۱

۲۰ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

48488

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک