bandar 10sh 300x196 - شهروند باحوصله فضای سبز بندرترکمن را با بطری آبیاری می کندبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  شهروند بندرترکمن و علاقه مند به طبیعت و فضای سبز همه روزه با انتقال بیش از ۱۰۰ بطری پلاستیکی حاوی آب به مناطق ساحلی این شهر؛ درختچه ها و فضای سبز معابر منتهی به کرانه دریای خزر در غرب استان گلستان را آبیاری می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  عباس عنایت از شهروندان باحوصله بندرترکمن همه روز مسافت سه کیلومتری خانه تا فضای سبز و بلوار ورودی به ساحل را چند بار با دوچرخه طی کرده و هر نوبت ۳۰ تا ۴۰ بطری پلاستیکی حاوی آب را در کناره بلوار شهر قرار می دهد.
عنایت در این رابطه به خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران گفت: حوالی ساعت ۴ تا ۵ صبح بطری های آب را با دوچرخه به محل بلوار ساحلی انتقال می دهم تا افرادی که برای ورزش در این مسیر تردد می کنند نسبت به آبیاری درختان اقدام کنند.
وی اظهار داشت: تمام شهروندان نسبت به محیط شهری، طبیعت و محیط زیست وظیفه دارند و نباید تمام انتظارات را از دستگاههای دولتی و عمومی داشت.
وی بیان داشت: شخصا بی توجه به اینکه شهرداری در مسیر ساحلی بندرترکمن آبیاری فضای سبز را چگونه انجام می دهد، اقدام به انتقال آب می کنم هرچند در برخی موارد بنظر می رسد نهال ها و درختان سیراب نشده اند.
بندرترکمن در غرب استان گلستان و کرانه شرقی دریای خزر همواره و بویژه در روزهای تعطیل میزبان گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشورمان است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۰

۱۰ شهریور ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک