گنبدکاووس 300x193 - شهرداری گنبد ول کن ورامینی‌ها نیستتورکمن نیوز:  با سپری شدن هفته چهارم لیگ برتر والیبال کشورمان و نبرد تیمهای حاضر در لیگ، دیگ، هیجانات توپ و تور به نقطه جوش نزدیک تر می‌شود.

فشردگی مسابقات، هر آن ممکن است باعث آسیب دیدگی بازیکنانی شود که فقط در طول هفته، ما بین مسابقات ریکاوری می‌کنند. البته این فشردگی بازی‌ها و تعطیلی یک ماهه جزء برنامه‌های کولاکوویچ می باشد. تا این مربی با فراغ خاطر به مسابقات ورودی المپیک پا بگذارد.

اما اگر همین مربی در کشور صربستان نیز می‌توانست لیگ کشور خود را یک ماه تعطیل بکند. تیمهای لیگ برتری در ایام نیم فصل به علت ۳۰روز نبود مسابقات، دوباره باید بدنسازی بکنند.

وقتی فدراسیون صاحب نداشته باشد جز این نیز انتظاری نیست.

اما در هفته چهارم تیمهای ش.ارومیه، پیام خراسان، ش.ورامین، فولاد سپاهان و ش. گنبد بر حریفان خود پیروز شدند.

با برد ورامین در مقابل کاله و برد گنبدی‌ها بر اراک، این دو تیم شانه به شانه هم در جدول حرکت می‌کنند.

هفته پنجم چهارشنبه همین هفته پیکان تهران که در هفته چهارم استراحت داشت پذیرای فولاد سیرجانی خواهد بود که بازی قبلی خود را به پیام خراسان واگذار کرده بود.

شهداب یزد که بدلیل سفر ریاست جمهوری بازی این تیم در مقابل خاتم اردکان کنسل شده بود، این هفته در یزد به مصاف نماینده مریوان می‌رود.

مریوان بازی قبلی را به ش. ارومیه وا داد.

نماینده مشهد یعنی پیام خراسان که برد فوق‌العاده ای را در برابر زمین سیرجان داشت نفس تازه‌ای را به مردم مشهد اهدا کرده و مدیر عامل این تیم نیز نماز شکر را به جا آورده بود، این هفته میزبان کاله مازندران خواهد بود.

تیم کاله شکست بدی در هفته چهارم مقابل ورامینی‌ها داشت. اما فولاد سپاهان با سه برد و یک شکست، این هفته میزبان خاتم اردکان می‌باشد.

یاران محمدی‌راد برای از دست ندادن بالای جدول جز شکست خاتم به گزینه دیگری فکر نمی‌کنند.

در این هفته اراکی‌ها از سایپا تهران پذیرایی خواهند کرد. تیم ناصر شهنازی که در هفته چهارم شانه‌هایش با شکست از نماینده اصفهان به زمین خورده بود این بار نمی‌خواهد طعم شکست را دوباره مزه مزه کند.

اما یاران عظیم جریده که چند هفته‌ای سفرهای مارکوپلویی در نقاط مختلف کشور داشته اند، تاکنون همه تیمهای مقابل خود را با شکست روانه رختکن کرده‌اند،

نماینده گنبد در هفته پنجم میهمان تیم پر قدرت ورامین خواهد بود. اگر یاران گلن اوجاها اسیر حاشیه مسابقات و تماشاگر نشوند و با تمرکز بازی خود را انجام بدهند می‌توان شهرداری ارومیه را در خانه زمینگیر کرد.

گنبد در هفته ششم بعد از هفته‌ها میهمانی، میزبان تیم پیام خراسان در بیست و ششمین روز ماه آبان خواهد بود.

 

گزارش از: شیرمحمد شیروانی
خبرنگار ورزشی تورکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۷

۲۰ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64550

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک