پیروزی والیبال گنبد بر درنا ارومیه 1والیبال-ترکمن نیوز-  در هفته پنجم لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری گنبدکاووس بازی باخته را در رقابتی نفس گیر از دورنای ارومیه برد و در پایان بازی  پایتخت والیبال پرچم پیروزی را برافراخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور امروز عصر یکشنبه در سالن المپیک این شهرستان برگزار شد.

تیم شهرداری گنبد در حالی که در خانه دو گیم از دورنا ارومیه عقب افتاده بود، با نتيجه ۳ بر ۲ با کسب پیروزی تماشاگران متعصب والیبال گنبد را که تمام قد تا آخرین لحظه هرچه نفس داشتند برای تشویق تیمشان دریغ نکردند را شادمان به خانه بازگرداند.

در این دیدار تیم شهرداری گنبد ست‌های اول و دوم را با نتایج (۲۳ – ۲۵) و (۱۸ – ۲۵) به تیم دورنای ارومیه واگذار کرد و در ست‌های سوم تا پنجم با نتایج (۱۶ – ۲۵)، (۲۲ – ۲۵) و (۸ – ۱۵) پیروز شد تا بازگشتی به یاد ماندنی داشته باشند.

مکائیل تاجر شهرداری گنبد کاووس

تیم شهرداری گنبد در هر سه دیدار خانگی‌اش در این فصل پیروز شده است و مکائیل تاجر با نمایش یک بازی حرفه ای در راس بازی تیمی، تاثیرگزارترین والیبالیست پایتخت والیبال ظاهر شد. تاجر امروز نشان داد وزنه ای قوی در تیم شهرداری گنبد کاووس است.

تیم شهرداری گنبد در پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور با کسب چهار پیروزی، یک شکست و ۱۱ امتیاز در مکان چهارم جدول قرار دارد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۳۲

۱۳ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39595

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک