سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس

Armashi 12A 300x200 - شهرداری گنبدکاووس برای کسب هر سه امتیاز مقابل درنای ارومیه تلاش می‌ کندوالیبال– ترکمن نیوز- سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت: این تیم برای کسب هر سه امتیاز بازی فردا (یکشنبه) مقابل درنای ارومیه از هفته پنجم مسابقات والیبال لیگ برتر مردان کشور تلاش می کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  عبدالاحد ارمشی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: کادر فنی تیم شهرداری چند بازی تیم درنای ارومیه را کاملا آنالیز کرده و براین اساس در چند روز گذشته تمرینات تاکتیکی را با بازیکنان انجام داده است.
وی اضافه کرد: تیم درنای ارومیه تیم جوان و با انگیزه ای است و درترکیب خود ازچند بازیکن ملی پوش رده نوجوانان و جوانان بهره می برد و قطعا آنان نیز برای برد به میدان می آیند.
ارمشی گفت: تیم ارومیه ای از تیم پیکان که اکنون بدون باخت در صدر جدول است، یک گیم گرفته و نشان داده که تیم با انگیزه ای است و پیروزی بر آن کار ساده ای نیست.
وی با بیان اینکه لیگ امسال لیگ بسیار سختی است زیرا در هر تیم از جمله تیم شهرداری گنبد چند بازیکن شاخص وجود دارد، اضافه کرد: امسال هیچ تیمی به ویژه تیم های تازه وارد لیگ، ضعیف نیستند و نبایستی دست کم گرفته شوند.
سرمربی تیم شهرداری گنبد خاطرنشان کرد: با این حال تیم شهرداری در سایه حمایت تماشاگران خونگرم خود با همه توان به دنبال کسب سه امتیاز بازی فردا مقابل درنای ارومیه است.
ارمشی در خصوص دو بازی خارج از خانه تیم شهرداری گنبد در هفته سوم و چهارم لیگ برتر در تهران و سیرجان گفت: در بازی مقابل عقاب نهاجا، بازیکنان ما نتوانستند بازی های خوب خود در دو هفته نخست را ارائه کنند و همین امر باعث شکست ما شد.
وی افزود: تیم عقاب نهاجا اگر چه تیم ناشناخته ای بود اما بازیکنان خوب و با انگیزه ای داشت و موفق شد به سختی تیم شهرداری را شکست دهد و ما نیز یک امتیاز از بازی گرفتیم.
ارمشی اضافه کرد: در بازی با تیم سیرجان نیز که از دیگر تیم های خوب امسال لیگ برتر و دارای چند بازیکن ملی پوش است، بازیکنان شهرداری برای جبران باخت هفته قبل، با انگیزه بالا بازی کردند و موفق شدند در یک بازی سخت دو امتیاز به دست آورند.
وی تصریح کرد: لیگ امسال لیگ سختی است و تیم ضعیف نداریم و همه تیم ها با انگیزه به دنبال پیروزی در بازی های خود هستند بنابراین نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم.
در هفته پنجم لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری گنبدکاووس از ساعت ۱۶ یکشنبه سیزدهم آبان در خانه خود به مصاف تیم درنای ارومیه می رود.
تیم شهرداری گنبدکاووس هم اکنون با ۹ امتیاز در رده چهارم و تیم درنای ارومیه بدون امتیاز در رده آخر جدول ۱۳ تیمی مسابقات لیگ برتر والیبال کشور قرار دارند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۴

۱۲ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39491

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک