شهرداری گنبدکاووس برابر فولاد سیرجان مغلوب شداخبار والیبال– ترکمن نیوز- تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در ادامه مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مغلوب میهمان خود فولاد سیرجان شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم های شهرداری گنبدکاووس و فولاد سیرجان در گنبدکاووس به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میهمان سیرحان با نتیجه ۳ بر ۲ برابر تیم گنبدکاووس به برتری دست یافت.

۲ تیم پرهوادار لیگ تا پایان گیم چهارم با تساوی ۲ بر ۲ کار خود را ادامه دادند و پیروز این مسابقه نیز در ست پنجم مشخص شد و فولاد سیرجان ایرانیان توانست میزبان را شکست دهد تا به این ترتیب یک برد مهم و بزرگ را کسب کرده باشد.

در گیم های اول و سوم با نتیجه مشابه ۲۵ بر ۲۲ تیم فولاد سیرجان را شکست داد اما نتوانست در روزی که افزون بر سه هزار تماشاگر درسالن المیپک این شهر حضور داشتتند و از تیم حمایت می کردند، میهمان خود را با شکست بدرقه کند.

قضاوت بازی دو تیم شهرداری گنبدکاووس و فولاد سیرجان برعهده علیرضا قریب به عنوان داور اول و میثم پارسه به عنوان داور دوم بود و امیر صداقت بوده به همراه شهباز صدری به ترتیب به عنوان ناظر داوری و ناظر سازمان لیگ برتر والیبال بر این بازی نظارت کردند.

تیم شهرداری گنبدکاووس در این بازی خانگی به دلیل مصدومیت ‘مجتبی شبان’ که از روی نیمک بازی را تماشا می کرد و نیز تشدید مصدومیت ‘میکائیل تاجر’ در اواسط بازی نتوانست بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد.

عبدالاحد ارمشی سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس نیز در پایان بازی با اذعان به این موضوع گفت: دلیل اصلی این شکست، مصدومیت دو بازیکن کلیدی تیم بویژه میکائیل تاجر در اواسط بازی بود.

این دیدار با حضور پرشور تماشاگران گنبدی در سالن المپیک این شهر برگزار شد.

تا پیش از این بازی تیم شهرداری گنبد کاووس با ۲۶ امتیاز در رده چهارم و حریفش فولاد سیرجان با ۲۵ امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار داشت.

تیم شهرداری گنبدکاووس در هفته هجدهم این مسابقات یکشنبه ۲۳ دی مهمان تیم قعرنشین دورنا ارومیه است.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۵

۱۹ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43380

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک