از سری مسابقات لیگ برتر کشور

شهرداری گنبدکاووس، شهداب یزد را با شکست بدرقه کردتورکمن نیوز:  تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در خانه خود تیم شهداب یزد را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛     تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس یکشنبه ۲۰ بهمن ماه در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال در سالن المپیک و با حضور پرشور هواداران خود، میزبان تیم شهداب یزد بود. که در گیم اول بازی در حالی که دو تیم، بازی نزدیک و برابر را به نمایش گذاشته بودند، تیم میزبان از میهمان خود پیش افتاد و در نهایت با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی رسید.

در گیم دوم تیم شهداب یزد بازی را خوب شروع کرد و با ۶ امتیاز اختلاف از میزبان خود پیش افتاده و در نهایت نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ در این گیم به پیروزی رسید.

در گیم سوم  هم بازیکنان تیم میهمان برای کسب نتیجه و پیروزی تلاش کردند  و به خاطر اشتباهات پرتعداد و دفاع ضعیف روی تور تیم شهرداری گنبد، با نتیحه ۲۵ بر ۲۳ برتری خود را بار دیگر بر حریف خود دیکته کردند.

شهرداری گنبدکاووس، شهداب یزد را با شکست بدرقه کرد

در گیم چهارم، تیم میهمان با تسلط بر بازی کسب امتیاز می‌کرد که یکباره مشاجره لفظی دو بازیکن از تیم‌های شهرداری گنبد و شهداب یزد به درگیری ختم شد و بازی با دریافت کارت قرمز از سوی بازیکن تیم میهمان ادامه یافت که این تشنج باعث شد بازیکنان تیم‌ میزبان به خود بیایند و در حالی که هیجان بازی به اوج خود رسیده بود، در نهایت شهرداری گنبد با کسب نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به استقبال گیم پنجم رفت.

وقت پنجم متفاوت از دو گیم قبل آغاز شد و تیم میزبان از همان ابتدا سوار بر بازی شد و توانست این برتری را تا پایان ادامه دهد و در نهایت شهرداری گنبدکاووس با نتیجه ۱۵ بر ۹ میهمانش را شکست داد.

دکتر هادی حق شناس، استاندار گلستان و مهندس غراوی معاون عمرانی و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی به عنوان مهمانان ویژه ازجمله تماشاگران مسابقه امروز والیبال گنبدکاووس بودند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۰

۲۰ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69430

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک