از سری مسابقات سوپر لیگ والیبال

شهرداری تبریز هم نام گنبدی خود را با شکست بدرقه کرداخبار والیبال– ترکمن نیوز- تیم والیبال شهرداری تبریز در دیداری خانگی با نتیجه سه-دو مقابل شهرداری گنبدکاووس به پیروزی رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، تیم والیبال شهرداری تبریز در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال کشور از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (یکشنبه) در سالن شهید صمد اقدمی این شهر به مصاف شهرداری گنبدکاووس رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد.

در ست نخست این بازی تیم میزبان عملکرد بهتری نسبت به شهرداری گنبد داشت و توانست با نتیجه ۲۵-۱۷ این تیم را شکست دهد.

شهرداری گنبد ست دوم را خوب شروع کردند و با وجود بازی نزدیک ۲ تیم، ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به نفع تیم شهرداری گنبد کاووس به پایان رسید.

در ست سوم نیز بازی نزدیک دنبال شد اما این بار تا امتیازات آخر دو تیم با فاصله یک امتیاز از همدیگر به دنبال کسب دومین ست در این بازی بودند تا اینکه تیم مهمان موفق شد با نتیجه ۲۸-۲۶ شهرداری تبریز را در دومین ست متوالی شکست دهد.

ست چهارم و پنجم این بازی با بازی خوب و منسجم تیم تبریزی به ترتیب با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ و ۱۶ بر ۱۴ به سود شهرداری تبریز رقم خورد تا این تیم در مجموع با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز میدان باشد.

تیم داوری این دیدار را کیوان عابد زاده بوده به عنوان داور اول، مهرداد شوشتری داور دوم و احمد بندری به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.
پیش از این قرار بود بازی ۲ والیبال شهرداری تبریز و گنبد کاووس از ساعت ۱۶ برگزار شود که طبق هماهنگی مسوولان هر ۲ تیم، بازی با نیم ساعت تاخیر انجام شد.

بازیکنان تیم والیبال شهرداری تبریز در حالی وارد زمین شدند که تصویر مرحوم “جمال رضوان” پیشکسوت والیبال کشور روی پیراهن آن‌ها نقش بسته بود.

دیدار دو تیم با قرائت فاتحه و یک دقیقه سکوت به احترام مرحوم جمال رضوان آغاز شد. در دو طرف زمین بازی نیز بنرهای تسلیت برای درگذشت پیشکسوت والیبال کشور از سوی دو تیم نصب شده است.

 

با این نتیجه تیم والیبال شهرداری تبریز با ۵ برد در رده دهم و تیم شهرداری گنبد با ۷ برد در رده پنجم جدول لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور جای گرفتند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۴۲

۲۵ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

42020

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک