شهرداران و شوراهای اسلامی نقش تاثیرگذاری در افزایش همدلی و افزایش سرمایه های اجتماعی دارندترکمن نیوز:  معاون عمرانی وزیر کشور با بیان اینکه رفتار مردمی و شفافیت در شهرداری ها موجب رشد اعتماد عمومی می شود اظهار کرد: شهرداران و شوراهای اسلامی نقش تاثیرگذاری در افزایش وفاق, همدلی و افزایش سرمایه های اجتماعی دارند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مهدی جمالی نژاد امروز پنج شنبه ۸ خرداد در گردهمایی شهرداران استان گلستان با حضور استاندار , معاون هماهنگی امور عمرانی , مدیران امور شهری و روستایی و شهرداران سراسر استان در شهرستان مینودشت تصریح کرد: شهرداری ها باید نقش پدری خود را پررنگ کنند و برنامه های کوتاه مدت, میان مدت و دراز مدت برای ارتقا درآمدهای شهر تعریف کنند.

وی افزود:امروز دنیا به شهرهای خلاق, شهرهای هوشمند و شترهای کارآفرین می اندیشد و شهرداران استان باید با توجه به ظرفیت های گلستان زمینه توسعه را فراهم آورند.
معاون عمرانی وزیر کشور یادآور شد: گلستان از توانمندی های بسیاری در زمینه تنوع قومی و طبیعی برخوردار است و تمام این پتانسیل ها می تواند زمینه رشد استان را فراهم آورد.
دکتر جمالی نژاد ادامه داد:خلاقیت در مدیریت شهری بسیار مهم است و شهرداران باید از مدل های خلاقانه در مدیریت شهرها بخوبی استفاده کنند.
وی خاطر نشان کرد : بخش خصوصی کمک ارزشمندی به افزایش بودجه شهرداری ها می کنند و شهرداران و شوراهای اسلامی باید در جذب سرمایه ها تلاش ویژت ای داشته باشند.
معاون عمرانی وزیر کشور گفت:سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرها علاوه بر ایجاد ظرفیت رشد و توسعه زمینه اشتغال و افزایش درآمد سرانه شهروندان را به همراه دارد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۷

۰۸ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76161

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک