جزئیات تصادف نماینده شرق گلستان:

تصادف شهرام کوسه غراوی نماینده شرق گلستان (1)اخبار حوادث-ترکمن نیوز-  نماینده مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در اثر سانحه رانندگی محور کلالهمراوه تپه در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان مطهری گنبدکاووس بستری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  شامگاه امروز (ساعت ۱۸:۳۵) “شهرام کوسه غراوی” در حال بازگشت از مراسم متمرکز افتتاح طرح های عمرانی هفته دولت از روستای “قارا یسر” به سمت کلاله گرفتار تصادف زنجیره ای شد.

در این تصادف نماینده شرق گلستان دچار مصدومیت سطحی از ناحیه سینه و ستون فقرات شده و به بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله منتقل شد.

طبق گفته همراهان مهندس غراوی؛ عامل تصادف زنجیره ای خودروی تک سرنشین پراید بوده که از کلاله و سمت مقابل می آمده و به علت سرعت زیاد و عدم توانایی کنترل در برخورد اول به سمت سواری ۲۰۶ منحرف می شود، سپس از پهلو به جلوی خودروی حامل نماینده برخورد می کند.

خودروی پراید پس از آن با دو خودروی دیگر نیز برخورد می کند که در اثر این سانحه جمعا ۱۰ نفر دچار مصدومیت شده و برای معالجه به بیمارستان کلاله منتقل می شوند.

پس از معالجات اولیه و تسکین نیافتن درد از ناحیه کمر نماینده شرق گلستان به تشخیص پزشک معالج وی را به بیمارستان مطهری گنبدکاووس منتقل می کنند.

تصادف شهرام کوسه غراوی نماینده شرق گلستان

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاله در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز گفت: در این تصادف زنجیره ای علاوه بر شهرام غراوی و راننده وی، سرنشینان چهار خودروی دیگر دچار مصدومیت شدند.

دکتر مهیار کلوی با اشاره به مساعد بودن حال عمومی نماینده مردم شرق گلستان اظهار داشت: وضعیت جسمانی مهندس غراوی خوب است و کمی از ناحیه قفسه سینه و کمر دچار ضرب دیدگی شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه وضعیت عمومی نماینده خوب است با اینحال برای اطمینان و استراحت امشب در بخش مراقبت های ویژه بستری و فردا ترخیص خواهد شد.

شهرام کوسه غراوی نماینده شرق گلستان 2 300x189 - شهرام غراوی نماینده مردم شرق گلستان در بیمارستان گنبدکاووس بستری شد+تصاویر

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز، به علت حساسیت موضوع تصادف نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی جمعی از مسئولین و مردم شرق گلستان برای عیادت از شهرام کوسه غراوی در راهروهای بیمارستان مطهری گنبدکاووس ازدحام کردند که حضور فرمانداران شهرستان های تابعه (مینودشت، کلاله و گالیکش) و تنی چند از مسئولین حوزه فعالیت نماینده شرق گلستان مهمترین چهره ها بودند.

دکتر عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان نیز شخصا بر بالین مهندس غراوی حضور یافته و جویای حال وی شد.

خبرنگار: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۶

۰۵ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33884

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک