اعضای باند 300x189 - شناسایی اعضای باند مدعیان نفوذ در پرونده‌های قضایی در استان گلستاناجتماعی- ترکمن نیوز- رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: اعضای باند مدعیان نفوذ در پرونده‌های قضایی در استان گلستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، هادی هاشمیان گفت : یکی از اعضای این باند کارمند یکی از اداره های تابعه دستگاه قضایی بود و دیگری هم که کارمند اخراجی یکی از دستگاه ها بود ، با خانواده ی زندانیانی که در دادگستری پرونده داشتند تماس می گرفتند و با ادعای این که می توانند روی نتیجه و روند رسیدگی پرونده اثر بگذارند از خانواده ها پول می گرفتند .

رئیس‌کل دادگستری گلستان افزود : این افراد پس از چند مرحله کلاهبرداری با گزارش مردم به سامانه ۱۵۸۰ حفاظت و اطلاعات دادگستری استان ، شناسایی و پس از تحقیق و بررسی، دستگیر شدند .

هاشمیان گفت : متاسفانه با وجود هشدارهای متعدد، باز هم شاهدیم برخی افراد به راحتی اعتماد می کنند و در دام کلاهبرداران گرفتار می شوند .

وی بار دیگر به مردم توصیه کرد : به افرادی که ادعای حل مشکل آنان از راه های غیرقانونی و در ازای دریافت پول در دستگاه قضایی و سازمان های تابعه قوه قضاییه را دارند، اعتماد نکنند و در صورت مواجهه با چنین افرادی به سامانه خبری حفاظت اطلاعات دادگستری گلستان با شماره ۱۵۸۰ تلفنی اطلاع دهند.

 

منبع: dadgostari-gs

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۰

۰۹ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک