امام جمعه موقت گنبدکاووس :

Jomeh 3F 300x182 - شعارهای سال رهبری خط سیر کشور را مشخص می کندگنبدکاووس-ترکمن‌نیوز- امام جمعه موقت گنبدکاووس با اشاره به سخنرانی های نوروزی رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر و تعیین شعار سال از سوی ایشان، گفت : این شعارها و سخنرانی ها خط سیر کشور را مشخص می کند و همه مردم، بالاخص مسئولان باید به آن توجه و عمل نمایند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر نصرتی در خطبه های این هفته نمازجمعه گنبدکاووس افزود: عمل به شعارها و سخنان رهبری علاوه بر توسعه، پیشرفت و رفع مشکلات مردم، کشور را در برابر توطئه های دشمنان نیز مصون می دارد.
وی با ابراز گله مندی از همه دولت ها نسبت به آنچه که کم توجهی به سخنان و شعارهای سال تعیین شده از سوی رهبری در سال های گذشته ذکر کرد، گفت: دولت ها با وجود همه تلاش ها و اقداماتی که انجام داده اند، برای تحقق شعارها و سخنان رهبری، کامل عمل نکردند.
حجت الاسلام نصرتی توجه و عمل به سخنان رهبری به عنوان ولی فقیه و نایب امام زمان (عج) را یک تکلیف شرعی و قانونی دانست و اضافه کرد: بدون تردید درسایه سیاست ها و راهبردهای تبیین شده از سوی رهبری، ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.
وی تصریح کرد: همه مسئولان نظام و دولت باید فارغ از جناح و دسته بندی سیاسی برای تحقق اهداف و شعارهای انقلاب بویژه در بحث عدالت تلاش مضاعف نمایند.
رهبر معظم انقلاب در پیام خود به ‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷، سال جدید را سال « حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری کردند.
امام جمعه موقت گنبدکاووس همچنین با اشاره به طرح نظارت بر اموال و دارایی های مسئولان رده بالای نظام که در مجلس شورای اسلامی درحال بررسی است، گفت: تصویب این طرح برای کشور ضروری است اگرچه به نظر می رسد نمایندگان مجلس فعلی نتوانند این طرح را تصویب نمایند.
حجت الاسلام نصرتی با تبریک سال نو از مردم خواست از تعطیلات این ایام برای دیدار با اقوام و آشنایان و کمک به دیگران که در آموزه های اسلامی به آن سفارش شده و ارزش بالایی نیز دارد، استفاده کنند.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۰۳

۰۳ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

14334

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک