شرکت ۲۰ ائمه جمعه اهل سنت گلستان در همایش «راهکارهای امید آفرینی» در مشهدتورکمن نیوز:  معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور از شرکت ۲۰ نفر از ائمه جمعه اهل سنت استان گلستان در همایش «راهکارهای امید آفرینی» در امت اسلامی و گام دوم انقلاب خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  «یاسر مقسم» گفت: همایش «راهکارهای امید آفرینی» در امت اسلامی و گام دوم انقلاب از امروز (سه شنبه ۱۵ بهمن) در مشهد مقدس برگزار شده است.

وی افزود: این همایش با حضور ائمه جمعه اهل سنت ۶ استان گلستان، گیلان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در حال برگزاری است.

مقسم تصریح کرد: از استان گلستان نیز ۲۰ نفر از ائمه جمعه اهل سنت گلستان در این همایش حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از نکات مهم بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری مسئله امید آفرینی است، این همایش نیز در همین راستا برگزار شده است.

مقسم با بیان اینکه دشمنان اسلام در سراسر دنیا به دنبال این هستند تا مردم را از دستاوردهای چهل ساله انقلاب ناامید کنند، اظهارداشت: یکی از رسالت ها و ماموریت های این همایش تببیین نقش ائمه جمعه، علما و روحانیون در امیدآفرینی در جامعه است.

معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور ادامه داد: در این همایش ائمه جمعه راهکارهای امید آفرینی در جامعه را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۶

۱۵ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69158

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک