نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس:

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس,قرجه طیار,راهپیمایی 22 بهمنگنبدکاووس-ترکمن نیوز- نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی بر ضرورت حضور پرشور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد و گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی همچنان پای انقلاب و رهبری ایستاده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  قرجه طیار در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکی از مصادیق وفاداری ملت به انقلاب و رهبری و خون شهیدان است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب محرومان و پا برهنگان است، افزود: مردم ایران در سایه وحدت خود توانستند خاندان رژیم منحوس پهلوی را از کشور بیرون کرده و دست استکبار جهانی و استعمارگران را از منافع کشور قطع کنند.
طیار اضافه کرد: اقشار مختلف مردم ایران از هر قوم و مذهبی که باشند به انقلاب اسلامی، خون شهیدان و رهبری وفادارند و قطعا حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت.
وی با دعوت از مردم شیعه و سنی گنبدکاووس به حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: مردم با حضور دشمن شکن خود، یک بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان این انقلاب خواهند زند.
براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گنبدکاووس، راهپیمایی ۲۲ بهمن از محل مسجد قائمیه این شهر آغاز و تا مصلی امام جعفر صادق (ع) ادامه می یابد و قرار است سیدمناف هاشمی استاندار گلستان در جمع راهپیمایان گنبدی سخنرانی کند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۵

۲۱ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11440

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک