امام جمعه گرگان:

Ghods 17Kh 300x209 - شرکت در راهپیمایی روز قدس مصداق جهاد استگرگان-ترکمن نیوز- نماینده ولی فقیه درگلستان و امام جمعه گرگان درپیامی با دعوت از مردم روزه دار استان برای حضور در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان گفت: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس مصداق کامل جهاد است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از دفتر امام جمعه گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در آستانه روز قدس در این پیام افزود: روز جهانی قدس روز دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی و مبارزه با نقشه های استکبار جهانی است.
امام جمعه گرگان اظهار کرد: در روز قدس به عنوان یک وظیفه همه مسلمانان تکلیف دارند که از حیثیت اسلام و مسلمین دفاع کنند.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امسال شرایط فرق داشته و ویژه است، اضافه کرد: تهاجمی که این روزها آمریکایی ها در منطقه دارند و برنامه هایی را که در رابطه با فلسطین اشغالی اجرا می کنند و پایتخت اسرائیل را از تل آویو به بیت المقدس منتقل کردند، فاجعه بزرگی برای تمام مسلمانان است.
آیت الله نورمفیدی افزود: انتقال پایتخت اسرائیل به بیت المقدس برخلاف قوانین بین المللی است و توهین به مسلمانان بوده و هر کسی که دل در گرو خانه خدا دارد باید امسال باشکوه تر و گسترده تر از سال های قبل در راهپیمایی شرکت کرده و تنفر خود را از نظام سلطه، استکبار جهانی، رژیم غاصب اسرائیل و آنهایی که این افراد را در منطقه کمک می کنند، نشان دهد.
نماینده ولی فقیه در گلستان از مردم شیعه و سنی استان دعوت کرد که در این راهپیمایی با شکوه هر چه تمام تر شرکت کنند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۷

۱۷ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک