۱۳ گروه موسیقی استانی در جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام مشارکت دارند مراسم-ترکمن نیوز-  مسئول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با اشاره به مشارکت ۱۳ گروه موسیقی استان‌های کشور در این جشنواره، گفت: امسال در جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ۳۷۵ نفر در طول زمان برگزاری این جشنواره در گلستان اسکان داده می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  محمد نوملی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی استان از جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام اظهار داشت: ۱۳ گروه موسیقی از ۱۲ استان، ۱۳۴ نفر از عشایر و روستایی استان‌های مختلف کشور، ۴۰ خبرنگار ملی و بین‌المللی و ۲۷ سفیر و کاردار کشورهای مختلف که در مجموع ۳۷۵ نفر در مدت ۸ روز در گلستان حضور دارند.

وی افزود: این ظرفیت و پتانسیل خوبی است تا بتوانیم استان گلستان را به این افراد معرفی کرده تا در آینده گلستان به عنوان مقصد گردشگری کشور و جهان شده و از این طریق ضریب ماندگاری مسافران را افزایش دهیم.

مسئول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام در گلستان بیان داشت: برنامه‌ریزی ما در ارائه خدمات به میهمانان با توجه به پروتکل‌های خاص خود در ۲ سطح داخلی و خارجی است، اما همه تلاش ما این است تا در هر سطوح بهترین خدمات را به میهمانان ارائه دهیم.

نوملی ادامه داد: امور بین‌الملل سازمان مرکزی وزارت امور خارجه کمک‌های بسیاری در برقراری ارتباط و ضوابط بین‌المللی برای ورود سفرا و میهمانان خارجی با استان گلستان داشتند که جای قدردانی دارد.

مسئول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام در گلستان گفت: در سطح داخلی مسئولان ارشد کشوری و استانی و هنرمندان مختلف در بخش‌های متفاوت به میزان مدت زمان ماندگاری از بهترین خدمات برخوردار خواهند بود./تسنیم

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۱

۲۷ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40393

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک