فرماندار گمیشان خبر داد:

شروع بکارساخت اولین واحد اقتصادی در ناحیه تخصصی شیلات گمیشاناخبار گمیشان– ترکمن نیوز- فرماندار گمیشان گفت: عملیات ساخت اولین واحد اقتصادی در ناحیه تخصصی شیلات گمیشان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری گمیشان، امیرشیر توماج با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: با فعالیت واحدهای اقتصادی، تولیدی و اشتغالزایی در این ناحیه چرخه میگو و صنایع آبزی پروری در سطح شهرستان تکمیل می شود.

وی افزود: کلیه این اقدامات پیرو بازدید و دستور استاندار گلستان در ۳۱ فروردین ماه سال جاری از سطح شهرستان گمیشان و هماهنگی ها و پیگیری های سایر مسئولین استانی و شهرستانی بوده است.

توماج یادآور شد: در حال حاضر نیز برخی سرمایه گذاران مراحل واگذاری زمین از ناحیه صنعتی گمیشان جهت احداث واحدهای تولیدی و اشتغالزایی خود در حوزه شیلات را سپری کرده و گروهی از سرمایه گذاران نیز اعلام آمادگی کرده اند.

وی تصریح کرد: با فعالیت این واحدها در ناحیه تخصصی شیلات اشتغال پایداری در سطح شهرستان ایجاد شده و زمینه ساز رونق و توسعه اقتصادی منطقه خواهد شد.

لازم به ذکر است در جهت به ثمر رسیدن این گام مهم اقتصادی و اشتغالزایی تلاش های زیادی انجام شده است و قطعاً اجرای این نوع پروژه های اقتصادی باعث ایجاد اشتغال پایدار مردم منطقه خواهد شد و همه مسئولین دولت تدبیر و امید خصوصاً استاندار گلستان، مدیر کل شرکت شهرک های صنعتی استان، فرماندار گمیشان و نماینده مردم منطقه در شهرستان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی تلاش های فراوانی را انجام داده و هدف همه آنها رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در شهرستان بوده است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۷

۱۶ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32724

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک