چاقوکش 300x176 - شرور چاقو کش حين عربده کشی دستگیر شدتورکمن نیوز: فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: شرور چاقوکش در درگيری دو جوان در یکی از روستاهای این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ محمو علی فر در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: برابر اعلام مركز فوريت های پليسی ۱۱۰ مبنی بر يک مورد درگيری دو نفر جوان با چاقو در يكی از روستاها، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران انتظامی پاسگاه آق آباد قرار گرفت.
وی ادامه داد: بلافاصله فرمانده پاسگاه و اكيپی از ماموران گشت انتظامی در محل حاضرشدند و طی بررسی انجام شده مشخص شد ضارب فردی جوان با هويت معلوم كه در درگيری با دوست خود او را بوسیله چاقو مجروح و در محل درگيری در حال عربده كشی و قدرت نمايی می باشد.
اين مقام انتظامی تصريح كرد: ماموران پس از حضور در صحنه ابتدا فرد ضارب را دعوت به آرامش نموده، اما ضارب قصد متواری شدن از صحنه را داشته كه با سرعت عمل پلیس و آمادگی بالای ماموران، در يک اقدام ضربتی عامل چاقوكشی در صحنه درگيری زمين گير و به مقر انتظامی منتقل شد.
سرهنگ علی فر با بیان اینکه متهم پس از دستگيری انگیزه خود را از اين عمل مجرمانه، غرور و خودنمايی در بين همسالانش اعلام کرده است، بيان داشت: عامل چاقوكشی پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضايی معرفی شد.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۴

۳۰ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63700

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک