محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس 1 2 1 2 300x200 - شرور چاقوکش در گنبدکاووس زمین گیر شدتورکمن نیوز: فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری عامل چاقوکشی با سرعت عمل پلیس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ علی فر در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز گفت:  برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر درگیری و چاقوکشی در یکی از خیابان ها موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله تیمی از ماموران در محل حاضر شدند، ضارب طی درگیری با دوست خود وی را مجروح و در حال قدرت نمایی می باشد و با دیدن ماموران قصد فرار از صحنه را داشت که با سرعت عمل پلیس متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
سرهنگ‌علی فر با بیان اینکه متهم پس از دستگیری انگیزه خود از انجام این عمل مجرمانه را اختلافات شخصی اعلام کرده است بیان داشت؛ عامل چاقوکشی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس با درخواست از شهروندان تاکید کرد؛ در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و اعمال مجرمانه مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند و پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری رسانی کنند.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۸

۲۱ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63259

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک