شرایط در شهرستان کلاله بحرانی است/ اما وضعیت در کنترل می باشدکلاله-ترکمن نیوز-  سرپرست فرمانداری کلاله پس از بازدید میدانی به همراه معاون و برخی مدیران اجرایی از مناطق مختلف شهرستان؛ پس از جلسه مدیریت بحران؛ با اعلام این خبر گفت: همه “اعضای مدیریت بحران” در آماده باش کامل و مشغول به کار برای کاهش آسیب های ناشی از بارش های دو روز و دو شب گذشته هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علی اصغر بیانی گفت: با تلاش نیروهای آب و فاضلاب روستایی ، مشکل قطعی آب شرب حدود ۳۱ روستا از چهل و هفت روستایی؛ که شبکه آبرسانی آنها آسیب دیده بود؛ رفع شد و ان شاءالله مشکل قطعی آب آشامیدنی ۱۶ روستای دیگر؛ نیز به زودی مرتفع می شود.

رئیس مدیریت بحران کلاله گفت: برق”۵ روستا” در شهرستان کلاله همچنان قطع می باشد؛ این در حالی است که نیروهای امور برق تلاش می کنند؛ هر چه زودتر روشنایی را به خانه های آنان در این روستاهای دور دست؛ برسانند.

سرپرست فرمانداری کلاله با اعلام اینکه به جهت جلوگیری از برخی حوادث احتمالی، “تیم های عملیاتی” با تجهیزات راه سازی به برخی مسیرها اعزام شده اند؛ تا راههای مسدود شده؛ به طور ایمن بازگشایی شود.

بیانی در پایان اعلام کرد: علیرغم شرایط بحرانی در پی بارش بی نظیر و “۲۳۱/۶ میلیمتری باران در شهرستان؛ وضعیت منطقه تثبیت شده است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۷

۲۹ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

49425

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک