رئیس آموزش و پرورش گنبدکاووس:

 کمال‌الدین نظرنژاداخبار آموزش و پرورش- تورکمن نیوز رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه به هیچ عنوان به دنبال قومیت‌گرایی و تعصبات پوچ نیستم، گفت: شایسته‌سالاری و توجه به تخصص‌ها مهم‌ترین برنامه است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از فارس، کمال‌الدین نظرنژاد در جمع خبرنگاران و اهالی رسانه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و توفیق خدمتگزاری مجدد به مردم گنبدکاووس، اظهار کرد: از اعتماد مجدد مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان و اعتماد دستگاه‌های نظارتی، نماینده مردم در مجلس و ائمه جمعه به ویژه حجت‌الاسلام محمود ترابی پدر معنوی شهرستان و منادی واقعی وحدت تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه در آغاز فعالیت باید قدردان روسا و مدیران دوره‌های گذشته از ابتدای انقلاب تا به امروز باشیم، افزود: از همه مدیران از جمله آقایان «خانی»، «قریشی»، «عباسی»، «ابراهیمی»، «فدایی»، «شاطری»، «منصوری»، «آخوندی»، «حسین‌زاده» و «رزاقی» که اداره آموزش و پرورش را به این جایگاه رفیع رسانده‌اند، تشکر می‌کنم.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه ۱۸ ماه شاگردی فرج‌الله رزاقی را در شهرستان کرده‌ام، خاطرنشان کرد: همیشه قدردان زحمات و پاسدار حرمت این مدیر شایسته اداره آموزش و پرورش شهرستان خواهم بود.

نظرنژاد با اشاره به اینکه گنبدکاووس مردمانی بالغ بر ۱۶ قومیت و گویش را در خود جای داده است، ادامه داد: من در دوران مدیریتم همان طور که تا به امروز فقط در منزل وقتی با خانواده صحبت می‌کنم متوجه ترکمن بودن خود می‌شوم رفتار خواهم کرد و اصلا نگاهی مبنی بر قومیت‌گرایی و یا تعصبات پوچ نخواهم داشت.

وی با بیان اینکه سیاست‌های کلان و اقدامات بزرگ آقای رزاقی را ادامه خواهم داد، تصریح کرد: از نظرات و مشاوره‌های ایشان نیز در روند مدیریت خود بهره خواهم گرفت و اخلاق مداری، توجه به تخصص و دوری از قومیت‌گرایی و تعصبات را در دستور کار خود قرار خواهم داد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس تقویت ارتباط خانه، مسجد و خانواده و افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان را برنامه‌های خود در دوران مدیریت دانست و گفت: توانمندسازی مدیران و معلمان، تقویت کانون بازنشستگان و توجه به مدارس غیرانتفاعی و آموزشگاه‌های آزاد از سایر تدابیر بنده در آینده خواهم بود.

نظرنژاد با تاکید بر اینکه هدف من تغییر مدیران و مسوولان در اداره و مدارس نیست، افزود: توانمندسازی مدیران با نگاه تخصصی و با رویکرد شایسته‌سالاری و توانمندمحوری از جمله اهداف من در مدیریت است که در کنار آن تقویت کانون‌های فرهنگی و هنری با نگاه کارآفرینی و به اتمام رساندن پروژه درمانگاه فرهنگیان را که پایه‌های آن را فرج‌الله رزاقی ایجاد کرده است مورد توجه قرار خواهم داد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۳

۰۷ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46484

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک