300x185 - شادمهر: مردم باید برای شهر تصمیم بگیرند/ هر جا برسم همچنان یک معلم هستم + تصاویرتورکمن نیوز:  منتخب مردم شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه ما باید نماینده واقعی مردم و خواست آنها باشیم، گفت: مردم باید احساس کنند که برای شهرشان دارند تصمیم می‌‍گیرند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گنبدکاووس و بخش داشلی‌برون باشکوه و عزت خاصی برگزار شد و نهایتا امان‌قلیچ شادمهر به عنوان منتخب مردم انتخاب شد. پس از انتخاب وی گروه‌ها و افراد مختلفی برای دیدار با وی نزد او رفتند که با توجه به شغل اصلی او که معلم و یک فرهنگی است حضور جامعه فرهنگیان گنبدکاووس یکی از مهم‌ترین این دیدارها بود.

منتخب مردم شهرستان گنبدکاووس در این دیدار با اشاره به اینکه به فرهنگی بودن و اشتغال در دستگاه تربیت انسان یعنی آموزش و پرورش افتخار می‌کنم، اظهار کرد: آموزش و پرورش در سال‌های گذشته به من آموخته‌هایی را ارزانی داشته است که امروز در مسیر خدمت به مردم قطعا کارساز و چاره‌ساز خواهد بود.

3 300x185 - شادمهر: مردم باید برای شهر تصمیم بگیرند/ هر جا برسم همچنان یک معلم هستم + تصاویر

امان‌قلیچ شادمهر با بیان اینکه از کف جامعه و از میان مردم محروم و طبقه مستضعف جامعه بوده‌ام و از همین جا به جایگاه امروزی برای خدمت رسیده‌ام، افزود: هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم که در هر کجا هم که باشم یک معلم و یک شهروند ساده گنبدی هستم.

وی با تاکید بر اینکه حضور همکارانم برای عرض تبریک را به فال نیک گرفته و امیدوارم در مسیر خدمت حقیر به مردم نیز در کنارم بوده و مرا کمک کنید، خاطرنشان کرد: به همفکری و حمایت همه مردم به ویژه نخبگان و فرهیختگان شهرستان از جمله همکاران عزیزم در آموزش و پرورش نیازمند خواهم بود.

منتخب مردم شهرستان گنبدکاووس در انتخابات مجلس شورای اسلامی بر لزوم نقش آفرینی مردم در تصمیمات و ایفای واقعی نقش نمایندگی از سوی منتخبان ملت، گفت: مردم باید احساس کنند که در تصمیم‌گیری‌ها نقش داشته و برای آبادانی و سربلندی شهر و دیارشان ایفای نقش می‌کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس نیز در این دیدار ضمن تبریک به منتخب مردم گنبدکاووس در انتخابات مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برای ما این که یکی از همکارانمان از سوی مردم برای خدمتگزاری انتخاب شده است افتخار و مایه مباهات است.

2 300x185 - شادمهر: مردم باید برای شهر تصمیم بگیرند/ هر جا برسم همچنان یک معلم هستم + تصاویر

کمال‌الدین نظرنژاد با بیان اینکه جامعه فرهنگیان شهرستان گنبدکاووس به طور کامل آمادگی دارد در راستای اهداف و رسالت‌های خطیر خود در همه سطوح در کنار منتخب مردم باشد، تصریح کرد: بدون تردید انتظار همکاران شما نیز این است که توجه به موضوعات فرهنگی و تربیتی در مجلس بیشتر بوده و نگاهی ویژه به این موضوع داشته باشید.

وی با تاکید بر اینکه حضور فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی همواره منشا خیر و برکت برای کشور بوده است، اضافه کرد: امیدواریم حضور شما نیز در چهار سال آتی بتواند برگ زرین دیگری بر این دفتر بیافزاید.

 منبع:فارس

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۲۲

۱۱ اسفند ۱۳۹۸

کد خبر :

70593

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک