بنیاد مستضعفان در خدمت مردم سیل زده ترکمن صحرا و گلستان:

اخبار گلستان و ترکمن صحرا – ترکمن نیوز: سفر رییس بنیاد مستضعفان به استان گلستان و بازدید از مناطق آسیب دیده و اطلاع از نیازهای مردم سیل زده: بنیاد مستضعفان مایحتاج مورد نیاز تمام مناطق آسیب دیده روستایی را تامین میکند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علی امیدی مسئول مرکز روابط عمومی بنیاد مستضعفان در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: هم اکنون مهندس محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان کشور در استان گلستان است و ضمن بازدید و اطلاع از میزان خسارات و آسیب های سیل از نقاط مختلف استان در جهت تامین مایحتاج و نیازهای مردم تدابیر لازم صورت گرفته است.

وی افزود: امداد رسانی به مناطق سیل زده به دلیل وسعت مناطق آسیب دیده و تخریب منازل مسکونی و برودت هوا از اهمیت خاصی برخوردار است و علاوه بر تامین مایحتاج اولیه سیل زدگان برای پیشگیری از افزایش فاجعه و کاهش آسیب های اجتماعی و اقتصادی سیمان تمامی روستاهای آسیب دیده از سیل توسط بنیاد مستضعفان به صورت رایگان تامین می شود.

امیدی تصریح کرد: در جهت تامین سریع و امداد رسانی اولیه به مناطق آسیب دیده؛ مهندس سعیدی کیا شخصا به گلستان و ترکمن صحرا سفر کرده و هم اکنون در میان مردم و سیل زدگان است.

وی تاکید کرد در بعد امداد رسانی در ساعات اولیه ۳ تن مواد غذایی – ۵ تن پنیر – ۱۰ هزار قرص نان – ۲ هزار تخت پتو – ۸۰ هزار بطری آب معدنی در حال توزیع در بین سیل زدگان ترکمن صحرا است.

بر اساس گزارش ترکمن نیوز: سیمان بازسازی تمامی روستاهای و برخی نقاط از شهرهای آسیب دیده از سیل توسط بنیاد مستضعفان به صورت رایگان تامین می شود. تجربه مشارکت بنیاد مستضعفان در بازسازی مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی نشان می دهد تامین سیمان این مناطق مانع از سو استفاده سودجویان و دلالان مصالح ساختمانی می شود و نقش به سزایی در تسریع بازسازی سیل زدگان خواهد داشت.

اخبار تکمیلی و سایر کمک های ارسالی را به زودی از همین خبرگزاری (اخبار ترکمن) به سمع و نظر هم استانیها و سیل زدگان می رسانیم.

خبرنگار: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۹

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49679

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک