سیل نعمت برادری، تفاهم، همکاری و دستگیری از مردم سیل زده را به ارمغان آوردتورکمن نیوز امام جمعه اهل سنت آق‌قلا گفت: سیل هرچند مصیبت بود اما نعمت اخوت، برادری، تفاهم، همکاری، مساعدت و دستگیری از مردم سیل زده را به ارمغان آورد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   عبدالحی آخوند میرزاعلی صبح امروز در مراسم افتتاح متمرکز ۲۸۶۰ واحدمسکونی در مناطق سیل‌زده با حضور فرمانده کل سپاه با بیان اینکه باید قدردان این همه یکدلی و همکاری باشیم، گفت: در سیل شاهد خدمت شبانه‌روزی پاسداران سپاه بودم و به چشم دیدم بسیجیان در جنگ بر آب پیروز شدند. 

وی با تاکید بر اینکه افتتاح این تعداد از پروژه های احداثی و تعمیری پایان کار در مناطق سیل زده نیست، ادامه داد: استاندار گلستان و سردار معروفی از روزهای نخست در مناطق سیل زده حضور داشتند و همچنان پیگیری رفع مشکلات و آلام مردم سیل زده هستند و باید قدردان این تلاش ها باشیم.

آخوند میرزاعلی با اشاره به اینکه در بسیاری از روستاها و شهر آق‌قلا شاهد بازسازی واحدهای مسکونی و مدارس هستیم، افزود: در این مدت شاهد حضور سپاهیان و جهادگرانی بودیم که در جهت کمک به مناطق سیل‌زده از اقصی نقاط کشور آمده بودند، شاکریم که در کشوری زندگی می‌کنیم که همه یار و یاور همنوعان هستیم، در اینجا شیعه و سنی معنا نداشت و همه در کنار هم کمک کردند.

امام جمعه اهل سنت آق قلا با اشاره به اینکه در مناطق سیل زده شیعه و سنی معنا نداشت و همه در کنار هم کمک کردند، بیان کرد: سرداران و روحانیونی با لباس شخصی آمدند و در اینجا بیل زدن و کمک کردند نمونه ‌های این افراد در اینجا زیاد بودند و باید قدردان این نعمت و اخوت باشیم به خصوص در این زمان که دشمنان از هر فرصت به دنبال فتنه در کشور ما هستند باید قدردان رهبر فرزانه باشیم که با درایت داعیانه خود کشتی انقلاب را به پیش می ‌برد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۳

۲۱ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61327

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک