1 100 300x191 - سیل زدگان گنبدکاووس نیازمند کمکهای مردمی و خیرین هستندگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  از ساعاتی که اسکان سیل زدگان در مدارس شهرستان آغاز شد تاکنون گروه هایی شامل:  آموزش و پرورش، هلال احمر، پایگاه فرهنگی، تجتماعی و مردمی منطقه  از جمله تلاشگران برای کمک رسانی به سیل زدگان شهرستان هستند.


یکی از سیل زدگان از اهالی محله مدرسی به نام عبدالقدوس سلجوقی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز عنوان کرد: از روز گذشته که محله ما و منازلمان در اثر طغیان رودخانه زیر آب ماند تمام زندگیمان را از دست دادیم و حتی خورد و خوراکی برای ما نمانده بود و برای رفع گشنگی فرزندانمان تک نانی از مردم گرفتم.
وی افزود: از ساعات اولیه صبح امروز که مساجد برای اسکان سیل زدگان اعلام کردند باید در مدارس محل اقامت کنیم به مدرسه کمک جعفربای آمدم و در اینجا نیز خودجوش در کمکهای مردمی عضو شدم و مسئول نظم و مدیریت مردان شدم.
سلجوقی در ادامه گفت: بسیاری از افراد سیل زده که به مدارس آمده اند تمام خانه و زندگیشان زیر آب مانده و کمک های مردمی عاجلانه نیازمند هستیم.
مدرسه کمک جعفربای در خیابان خالدنبی یکی از محلهای اسکان سیل زدگان است که سخت نیازمند کمک های مردمی از قبیل لوازم بهداشتی (صابون، شامپو و مایع ظرفشویی) همچنین ضروریات نوزادان و کودکان (پوشک بچه، نوار بهداشتی) و ظروف یکبارمصرف می باشند.
وی همچنین عنوان کرد از مراکز دولتی چون بهزیستی و کمیته امداد استمداد کمک و پیگیری نیازهای سیل زدگان و آسیب دیدگان را داریم.

2 76 300x191 - سیل زدگان گنبدکاووس نیازمند کمکهای مردمی و خیرین هستند

 

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: مدرسه کمک جعفربای، سالن ورزشی چایی بویین، سالن ورزشی المپیک گنبدکاووس و مساجد محلات از محل های اسکان مسافران هستند.

مردم و خیرین نوع دوست می توانند کمک های خود را به این مراکز تحویل دهند.

گزارش از یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱:۵۸

۰۱ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49484

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک