سیل زدگان از صداوسیما و مسئولان سد گلایه مندندگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با یادآوری وقوع سیل و بحران پیش آمده ناشی از آن در این شهرستان گفت: مردم سیلزده منطقه از عملکرد صدا و سیما و مسئولان سد گلایه مند هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آخوند عبدالکریم جاور در خطبه های نماز جمعه مردم اهل سنت گنبدکاووس افزود: اکثر مردم از صدا و سیمای گلستان در خصوص پوشش اخبار و وقایع سیل و اطلاع رسانی گلایه مند هستند و من در اینجا گلایه مردم را اعلام می کنم.
وی افزود: رسانه ملی که از بیت المال اداره می شود باید رصد و اطلاع رسانی بموقع می کرد ولی فقط در حد اعلام خبر فعالیت کرده است.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس افزود: مردم همچنین از عملکرد مسئولان سدهای گلستان و بوستان گلایه دارند و گفته می شود سدها بموقع بازنشده و سهمیه آب زمین های کشاورزی داده نشده است.
وی خاطرنشان کرد: مسئولان آگاه باشند که این مسائل وجود دارد.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه وقوع سیل، موقعیت بحرانی در استان گلستان ایجاد کرد، گفت: مسئولان منطقه بویژه نمایندگان گلستان در مجلس باید به صورت جدی جبران خسارات وارده به مردم را از دولت مطالبه کنند.
وی از فرماندار گنبد و استاندار گلستان نیز خواست نسبت به ایجاد یک پایگاه برای استقرار ماشین آلات سنگین از قبیل گریدر و لودر در شرق استان، برای استفاده در مواقع بحران تاکید و تصریح کرد: با توجه به گستردگی شرق گلستان نیازی نیست که تمامی ماشین آلات سنگین در مرکز استان مستقر باشند./ایرنا

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۴۷

۰۲ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49606

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک