سکوت معنادار سیمای گلستان               یادداشت-ترکمن نیوز-  بیش از ۴۸ساعت مردم شریف ترکمن صحرا با طغیان رودهای اترک و گرگان برای حفظ اموال و ملک و زراعت خود با قهر طبیعت مبارزه میکنند که البته بخش بزرگ آن به ناتوانی مدیران برمیگردد.

متاسفانه سیمای گلستان تنها۱دقیقه در اخبار عصر سه شنبه سخنان یکی از مدیران ارشد استان را در خصوص سیل گنبد پخش کردند در صورتی که برنامه حاشیه ای نوروز و تبلیغات آگهی های کاذب ساعتها وقت سیمای گلستان را پر میکرد بسیار درد آور است زارعین و دامدان ترکمن صحرا با از دست دادن زراعت و احشام خود در مسیر رودهای اترک- گرگان درتنگنا قراردارند و دومین شهر گلستان در مسیر سیل قرار گرفته و شهروندان گنبدی در مهار سیلاب با همکاری شهرداری و تشکلهای ملی و مدنی دست و پنجه نرم میکنند از طرفی سیمای ملی سکوت میکند؟!

مدام سیما چه درست چه نادرست حتی در مواقع عادی هم از عملکرد مدیران دولتی انتقاد میکرد اما روزه شبه شرعی سیمای گلستان در شرایط حاد کنونی بسیار معنادار است.

گرچند مردم فهیم گلستان و ترکمن‌صحرا نیک میدانند سیمای گلستان جایگاهی نزد آنان ندارد .

سازمان عریض و طویل که از بیت المال تغذیه میکند ولی مشکلی برای بخشی از کشور رخ میدهد با تبعیض آشکار سکوت میکند و از وظیفه اصلی خود عدول و به حاشیه میرود، بسیارنگران کننده است لابد مدیر سیمای گلستان در بحبوحه ورود سال نو در خواب زمستانی بسر میبرد.

نوشته:  آنامحمدبیات

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : shirzad
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۴۷

۲۹ اسفند ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک