سپاه نیرویی برخاسته از مردم است/ حضور پررنگ سپاه در کمک به سیل‌زدگان گنبدکاووس-ترکمن نیوز:  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه اقدام رئیس جمهور آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیرویی برخاسته از مردم است و شایسته چنین تهمت ناروایی نیست.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آخوند عبدالکریم جاور صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدام خبیثانه رئیس جمهور آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیرویی برخاسته از مردم است و شایسته چنین تهمت ناروایی نیست و ما این اقدام بی‌اساس دولت آمریکا را محکوم می‌کنیم.

وی افزود: اینکه نیروی نظامی کشوری از سوی آمریکا در فهرست گروه‌های تروریستی قرار بگیرد به هیچ عنوان مورد قبول جوامع و افکار عمومی نخواهد بود.

آخوند جاور بیان داشت: سپاه پاسداران از نیروهایی است که برای دفاع از حریم و منافع  ایران اسلامی در هر زمان و مکانی پیشقدم و آماده جانفشانی بوده است.

وی گفت: در روزهای اخیر شاهد رویدادها و حوادث مهمی در کشورمان بودیم که برخی از این رویدادها به دلیل گستردگی آن به رویدادی بین المللی تبدیل شده است. در همین سیل اخیر در شمال و جنوب کشور حضور همه نیروهای مسلح از جمله سپاه چشمگیر بوده است.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس افزود: مردم ایران و به‌ویژه استان گلستان شاهد بودند که در جریان سیل اخیر در امدادرسانی به سیل‌زدگان، بازگشایی مسیرهای سیلاب، نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همه تجهیزات خود حضوری پررنگ داشتند و به یاری مردم آمدند.

وی گفت: از همه مسئولان و مدیران می‌خواهیم برای رسیدگی به مطالبات آسیب‌دیدگان از سیل اقدامات جدی‌تری انجام دهند./تسنیم

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۹

۲۵ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51402

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک