جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ترکمن برگزار شد 300x204 - سومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ترکمن برگزار شداخبار بندرترکمن – ترکمن نیوز- سومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ترکمن صبح امروز با حضور محمدجواد زنگانه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، عایشه اونق معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران تابعه و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرترکمن، محمد جواد زنگانه اظهار داشت: ما دو نوع نگاه به بحران داریم یکی نگاه سنتی و دیگری نگاه نوین و تعاملی.

وی گفت: نگاه دوم بحران را فرصت میداند و می پذیرد که هر لحظه امکان دارد بحران اتفاق بیفتد که با مدیریت دقیق بایتسی جلوی فراگیر شدن آن گرفته شود.

معاون فرماندار افزود: در دیدگاه نوین، بحران گریزناپذیر است لذا بایستی آمادگی مقابله با بحران را در خو د افزایش دهیم و پیش نگری ها و پیش بینی های لازم را انجام دهیم.

زنگانه اظهار داشت: در بحث برنامه ریزی مدیریت بحران سه حالت داریم: ۱- حالت قبل از بحران ۲-حالت حین بحران و ۳- حالت بعد از بحران که نقش مدیریت بحران در مرحله اول یعنی قبل از وقوع از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بایستی بر روی فرآیندهای برنامه ریزی تمرکز و سرمایه گذاری جهت پیشگیری انجام گیرد، البته برنامه های حین و بعد از وقوع بحران نیز مهم می باشند.

وی تصریح کرد: در مرحله قبل از وقوع بعد دانشی مدیریت بحران بسیار مهم است چرا که دانستن جنس، ابعاد و مولفه های بحران و شیوه مقابله با آن و مدیریت تغییر، جلوی هزینه های مدیریت خسارت و جیران آن را می گیرد لذا بایستی در زمینه آمادگی، آموزش و مانورهای اموزشی هزینه های لازم صورت گیرد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۰

۰۷ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25771

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک