سوال از دولت درباره غفلت ها از بحران سیل/کاهش خسارت توسط سپاهگلستان-ترکمن نیوز-  دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان از طرح سوال خطاب به وزیر کشور و وزیر نیرو در موضوع سیل اخیر گلستان خبر داد و گفت: سپاه ۷۰ درصد خسارت‌ها را کاهش داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ نبی هزار جریبی در گفتگو با مهر از مجموعه‌های امداد رسان که از سراسر کشور در موضوع سیل همکاری دارند و به مردم کمک می‌کنند تشکر کرد و بیان اینکه امدادرسانی ارتش و سپاه چشمگیر بود اظهار کرد: عملکرد آن‌ها بسیار عالی بود و سپاه کار بزرگی با انفجار بخشی از ریل و بازگشایی مسیر جاده‌های منتهی به شهر و خروج سیلاب قبل از رسیدن به آق قلا انجام داد و باعث شد ۷۰ درصد از خسارت سیل در آق قلا کاهش پیدا کند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر زندگی در آق قلا به حالت عادی برگشته است گفت: هنوز در مناطق شمال این شهر همچون کل آباد و عیدگاه آب هنوز تا ارتفاع یک تا دو متر وجود دارد و باید به این مناطق توجه بیشتری کرد.

وی افزود: در خصوص پخش غذا کمی مردم گلایه دارند که در کوچه‌های کوچک‌تر که این موضوع اطلاع رسانی شده و نیاز به حمایت بیشتر وجود دارد.

هزار جریبی تاکید کرد: قطعاً وزیر کشور و وزیر نیرو باید در مجلس پاسخگو کوتاهی‌ها باشند و افرادی که کوتاهی کردند باید تنبیه شوند و قطعاً طرح سوال از این دو وزیر را در مجلس کلید خواهیم زد.

وی افزود: در جلسه شورای اداری رئیس جمهور در استانداری گلستان حضور نیافتم و به گمیشان برای بررسی وضعیت سیل رفته بودم که برای تخلیه شهر وضعیت را به مردم اعلام کنیم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۸

۱۰ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50248

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک