اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- سه مرکز مشاوره روانشناختی و اختلالات روانی و تربیتی، توسط بخش خصوصی زیر نظر سازمان بهزیستی درشهر گنبدکاووس باحضور فرماندار ویژه این شهرستان و به مناسبت هفته دولت راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، در مراسم متمرکز افتتاح این سه مرکز که روز چهارشنبه برگزار شد، رئیس اداره بهزیستی گنبدکاووس درسخنانی اظهار داشت: با افتتاح این سه مرکز، تعداد مراکز مشاوره روانشاختی و اختلالات روانی و تربیتی این شهرستان به ۱۲ مرکز ( ۶ مرکز تخصصی و ۶ مرکز عمومی) افزایش یافت.
محمدرضا شهمرادی گفت: برای این سه مرکز که توسط بخش خصوصی راه اندازی شده در مجموع یک میلیارد ریال هزینه و برای ۱۳ نفر ایجاد شغل شده است.
وی اضافه کرد: مراکز مشاوره روانشناختی و اختلالات روانی در دو بخش تخصصی و عمومی به جامعه هدف و خانواده‌ها در حوزه‌های تحصیلی، ازدواج، رفتارهای کودکان و نوجوانان و فرزندپروری خدمات می دهند.
عبدالقدیر کریمی معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در این مراسم با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، پیشنهاد داد، ۱۲ مرکز مشاوره روانشناختی و اختلالات رفتاری موجود در این شهرستان با مشارکت یکدیگر یک همایش بزرگ استانی درحوزه روانشناسی برگزار نمایند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و اداره بهزیستی آن ۸۷۰۰ مددجو را تحت پوشش دارد.

گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۹

۰۸ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

806

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک