سهمیه سوخت تراکتور و کمباین در گلستان بر اساس پلاک گذاری از آبان انجام می شودتورکمن نیوز رئیس اداره مکانیزاسیون جهاد کشاورزی گلستان گفت: از ابتدای آبان درخواست سوخت برای تراکتورها و کمباین های پلاک گذاری شده در استان گلستان انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مریم برزنونی در گفتگو با شبستان گفت: پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی چند سالی است که دنبال می شود اما از ابتدای آبان ماه ۹۸ درخواست سوخت برای تراکتورها و کمباین ها در استان اتفاق می افتد که پلاک گذاری انجام دادند.

وی ادامه داد: در طول ماه های گذشته کشاورزان به جهاد کشاورزی مراجعه می کردند و کارشناسان ما نیز درخواست آنها را در مراکز جهاد کشاورزی انجام می دهند.

برزنونی با بیان اینکه هماهنگی خوبی جهاد کشاورزی با پلیس راهور استان دارد، متذکر شد: این پلاک گذاری علاوه بر شناسایی و شناسنامه دار شدن تراکتور و کمباین های کشاورزی می تواند به عنوان یک وثیقه لحاظ شود و همچنین به ارائه خدمات مناسب و تسریع در امور مربوط به ماشینهای کشاورزی انجام منتج می شود.

وی یادآور شد: مدیریت مصرف سوخت و در نهایت صدور کارت سوخت ویژه کشاورزی و انجام امور حقوقی از جمله خرید و فروش و نقل و انتقالات این ماشین ها و نیز دریافت تسهیلات بانکی از دیگر مزایای پلاک گذاری به شمار می رود.

رئیس اداره مکانیزاسیون جهاد کشاورزی گلستان تاکید کرد: بیمه ماشین آلات کشاورزی نیز مثل دیگر خودرها اتفاق می افتد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۸

۲۲ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63337

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک