منصور طعنه گنبدی؛

شهردار گنبدکاووسگنبدکاووس-ترکمن‌نیوز- شهردار گنبد کاووس گفت: برای ایجاد درآمد پایدار در شهرداری, قرار است سنگ‌شکن راه‌اندازی کنیم تا مواد خام کارخانه آسفالت را تهیه کنیم, مصوب آن از طرف شهرداری گرفته شده تا این سنگ‌شکن خریداری شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از تسنیم، منصور طعنه گنبدی اظهار کرد: توسعه و پیشرفت گنبدکاووس بدون ایجاد فاضلاب و تصفیه‌خانه شهری و کمربندی کنارگذر شرق گنبدکاووس امکان‌پذیر نیست, گرچه این ۲ طرح وظیفه شهرداری نیست اما برای توسعه و پیشرفت شر به جد پی‌گیر هستیم.

شهردار گنبدکاووس افزود: کل کمربندی از ورودی جنوبی شهر تا خروجی,۱۱ کیلومتر است, که تاکنون ۶ کیلومتر آن اجرا شده و اکنون قابل استفاده است و بنا داریم ,۵ کیلومتر باقیمانده را در ۲ فاز ۲ و ۳ کیلومتری و احداث پل با دهانه ۷۰ متری بر روی گرگان‌رود اجرا کنیم تا کامیون‌های ترانزیتی وارد شهر نشوند.

طعنه گنبدی یادآور شد: با پی‌گیری‌ها و ارتباطات با سازمان شهرداری کشور,۱۰ دستگاه خودرو مینی بوس همه قسط با تسهیلات بانکی ۴ درصد با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال خریداری شد که ۵ دستگاه تحویل گرفتیم و ۵ دستگاه در حال مونتاژ است.

شهردار گنبدکاووس گفت: همچنین ۲۰۰ دستگاه خودرو سمند با تاکسی‌های پیکان فرسوده با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال جایگزین شد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۶

۲۱ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11464

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک