معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان:

گنبدکاووس– ترکمن نیوز-  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان از تلاش های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای واگذاری اسناد مالکیت به مردم مناطق محروم و مرزی این استان قدردانی کرد و گفت: این اقدام ارزشمند سبب رونق اقتصادی در منطقه می شود.

ostandarm 2e 300x200 - سنددارشدن املاک زراعی و مسکونی موجب رونق اقتصادی می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  میرمحمد غراوی روز چهارشنبه در مراسم متمرکز اعطای ۲۱۰۰ سند مالکیت به مرزنشینان استان گلستان که با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در روستای مرزی کرند گنبدکاووس برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد ارزش افزوده و خرید و فروش با اطمینان املاک از دیگر مزایای واگذاری این اسناد ازسوی بنیاد علوی به مردم است.
وی با بسیار خوب دانستن انجام اقدامات عمرانی و توسعه ای در نقاط مختلف کشور از جمله مناطق مرزی و محروم گلستان، خاطرنشان کرد: این اقدامات که در همه حوزه ها انجام شده از برکات انقلاب اسلامی بوده و به هیچ وجه قابل قیاس با دوران طاغوت نیست.
غراوی با قدردانی از زحمات رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای پیگیری واگذاری اسناد مالکیت به مردم اضافه کرد: سعیدی کیا از زمانی که در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کار می کرد، پیگیر صدور سند مالکیت برای واحدهای مسکونی روستایی بود و همچنان از این روحیه برخوردار است.
وی تصریح کرد: مردم مناطق مرزی گلستان مردمانی قانع بوده و با حداقل امکانات زندگی می کنند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۰

۰۲ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

12278

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک