لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸؛

Volleyball 1 14Kh 300x200 - سقوط والیبال ایران به پله سیزدهموالیبال-ترکمن نیوز- با شکست والیبالیست ها مقابل کانادا، تیم ایران در جدول رده بندی لیگ ملت ها به رتبه سیزدهم سقوط کرد. عملکرد تیم ایران در این دوره تا بازی ششم نا امید کننده بوده

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  از ایران ورزشی، تیم های ملی والیبال ایران و کانادا از ساعت ۲۳:۴۰ یکشنبه شب به وقت تهران در سن خوان آرژانتین به مصاف هم رفتند.این مسابقه در حالی ششمین دیدار ۲ تیم محسوب می شود که در ۵ دیدار قبلی ایران ۲ پیروزی و کانادا ۳ پیروزی کسب کرده اند.

شاگردان کولاکوویچ بعد از برتری برابر استرالیا و تحمل ۲ شکست برابر ژاپن و فرانسه در هفته اول، به آرژانتین سفر کردند و توانستند در گام اول شاگردان ولاسکو را از پیش رو بردارند. آنها بامداد یکشنبه مقابل ایتالیا ۳ بر صفر شکست خوردند تا به رده یازدهم جدول ۱۶ تیمی سطح یک لیگ ملت ها سقوط کنند.

کانادا اما شرایط متفاوتی را تجربه می کند. آنها در هفته اول برابر روسیه و لهستان شکست خوردند و فقط کره جنوبی را از پیش رو برداشتند. با این حال کانادایی ها در هفته دوم نتایج بهتری به دست آوردند و در گام اول ایتالیا و در گام دوم آرژانتین را با نتیجه ۳ بر یک شکست دادند و قبل از بازی آخر هفته دوم در رده هفتم قرار گرفتند.

تیم های ملی والیبال ایران و کانادا سه بار در طول تاریخ به مصاف هم رفته اند که سهم ایران فقط یک پیروزی بوده است. با این حال امشب بلندقامتان ایرانی برای اینکه شانس خود را جهت حضور در جمع ۶ تیم پایانی لیگ ملت ها حفظ کنند، محکوم به شکست کانادا هستند.

Volleyball 14Kh 216x300 - سقوط والیبال ایران به پله سیزدهم

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۴

۱۴ خرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک