سفیر مبارزه با مواد مخدر در گلستان معرفی شداخبار استانی – ترکمن نیوز- ابراهیم سن‌سبلی ورزشکار نامدار گلستانی در مراسمی با حضور مسئولان استانی به عنوان سفیر مبارزه با مواد مخدر استان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سعید مازندارنی در مراسم معرفی سفیر مبارزه با موادمخدر در استان با اشاره به نقش ورزش در جلوگیری از گرایش به مواد مخدر اظهار کرد: بخش زیادی از مردم به چهره‌های ورزشی علاقه دارند و مطرح شدن این الگوها و قهرمانان ورزشی به عنوان سفیران فرهنگی و اجتماعی به ویژه در عرصه مبارزه با مواد مخدر گامی در جهت هم صدا شدن آحاد جامعه برای پیشگیری از گرایش به موادمخدر و مبارزه با پدیده شوم اعتیاد است.

وی افزود: انتخاب و معرفی این ورزشکار محبوب به عنوان سفیر مبارزه با مواد مخدر، فرصتی باشد تا بهتر از گذشته اقدامات موثری در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به ویژه در حوزه موادمخدر انجام شود.

محمود روحانی‌فر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گلستان هم در این مراسم گفت: در حال حاضر مواد مخدر و اعتیاد در راس آسیب‌های اجتماعی کشور و گلستان قرار دارد که ضرر زیادی به خانواده‌ها و جوانان زده است.

وی افزود: موادمخدر در دنیا به عنوان زلزله خاموش و یکی از ابزارهای جنگ نرم شناخته شده که آهسته آهسته زندگی مردم و جوانان را هدف قرار می‌دهد و اهمیت این موضوع ایجاب می‌کند تا چهره‌های بزرگ فرهنگی، ورزشی و اجتماعی که جایگاه ارزشمندی در بین مردم دارند، پرچم‌داران و سفیران مبارزه با این بلای خانمان‌سوز شوند.

گفتنی است، ابراهیم سن سبلی کاپیتان تیم ملی والیبال ساحلی در سال های ۸۰ تا ۹۱ و کامل ترین بازیکن والیبال دنیا در رده جوانان در سال۸۹، عناوینی همچون قهرمانی جهان در بحرین (۱۳۸۲)، قهرمانی جهان در تایلند (۱۳۸۷)، قهرمانی جهان در عمان (۱۳۸۸)، قهرمانی کارگران جهان در لتونی (۱۳۹۶)، سومی مسابقات جهانی کارگران در بلغارستان (۱۳۹۷)، ۶ مقام دومی آسیا، ۱۲ عنوان قهرمانی در ایران و چندین دوره حضور در مسابقات جهانی و آسیایی والیبال ساحلی به عنوان کاپیتان تیم ملی را در کارنامه ورزش خود دارد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : mehrnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۶

۳۰ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

28488

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک