سرپرست دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب شد

سرپرست دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب شداخبار استانی- ترکمن نیوز- طی حکمی از سوی استاندار گلستان، سرپرست جدید دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، با حکم سید مناف هاشمی، علی نذیری به عنوان سرپرست جدید دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب شد.
در متن این حکم آمده است:
جناب آقای علی نذیری
با توجه به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی و بنا به پیشنهاد سرپرست محترم معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید با رعایت قانون مداری و اعتدال و بهره گیری از تجربیات ارزنده در پیگیری مسائل و تنظیم برنامه ها و برقراری تعامل سازنده با همه عناصر مؤثر درون و برون سازمانی و با هماهنگی معاونت مربوطه در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.
گفتنی است؛ پیش از این ابراهیم قدمنان، این سمت را به عهده داشت که اکنون فرماندار کردکوی است.
علی نذیری، معاونت اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری را در رزومه کاری خود دارد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۴

۲۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33355

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک