انتخابی المپیک 300x151 - سرنوشت آیندگان والیبال گنبدکاووس را تباه نکنیدتورکمن نیوز خطه والیبال‌خیز ترکمن صحرا چند سالیست بواسطه نفوذ لابی‌گری و رفیق‌بازی، هویت و شناسنامه خود را از دست داده است.

ویرانه‌های ندانم‌کاری آقایان تا به آن حد به کمال رسیده که بعد از رواج زیرمیزی و سفارش دوستان، بعضا با بلندکردن چوب نیز خط و نشان می‌کشند.

فضای آیندگان والیبال به حدی غبارآلود شده که ما تقریبا نماینده‌ای در نوجوانان و جوانان تیم ملی والیبال نداریم.

در انتخابی نوجوانان شهرداری گنبد برای غربال‌گری فراخوان می‌زنند. بر ما پوشیده است که کجای دنیا به فاصله چند روز مانده به مسابقات فراخوان می‌زنند. مگر برای رد گم‌کنی نباشد.

اما در لابلای همین انتخابی پاسور آینده‌دار گنبدی با ۲ متر قد را خط می‌زنندُ آن هم بازیکنی با کیفیت بالا، آن وقت بازیکنی را انتخاب می‌کنند که هنوز پنجم ابتدایی می خواند با آوراژ قدی پائینی‌تر.

اما حامد توکلی که کمک مسعود آزمون می‌باشد می‌گوید کیفیت عمران گوگجلی که پدرش کمک مربی عظیم جزیده در بزرگسالان می‌باشد بالاتر از پیمان دانش دوست است.

ولی وقتی با سئوال ما درباره اینکه بلند بودن قد در والیبال امروزی یکی از فاکتورهای اساسی می‌باشد روزه سکوت را اختیار می‌کند.

البته هدف صاحب قلم عقب راندن عمران نیست. چرا که او هم در این فضا باید باشد ولی به دور از غل و غش. به طرف برخی آقایان نگذاریم با ناکارشناسی‌های خود آینده بازیکنی را تباه سازیم.

مورد خاص را به سعید شیر محمدلی که به تازگی مدیر پایه‌ها شده در میان گذاشتیم که اصلا جوابی را به ما نداد.

بالاخره دور، دور آقایان است و لازم نمی‌بینند شفاف سازی کنند.

 

گزارش از: شیرمحمد شیروانی
خبرنگار ورزشی تورکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۵

۲۴ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

66020

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک