مسرمایه‌گذاری ۷۵۰ میلیاردتومانی بنیاد مستضعفان در مراوه تپهراوه تپه-تورکمن نیوز:  مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان گلستان از سرمایه گذاری  ۷۵۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در شهرستان محروم و مرزی مراوه‌تپه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حسن خسروی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از مهم‌ترین اهداف بنیاد مستضعفان رفع محرومیت از مناطق مختلف کشور از جمله استان گلستان است.

وی افزود: شهرستان مرزی مراوه‌تپه که در شاخص‌های برخورداری از مناطق محروم به شمار می‌رود با سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان توسعه پیدا خواهد کرد.

مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان بیان داشت: یکی از برنامه‌های بنیاد در سالجاری سرمایه‌گذاری ۷۵۰ میلیاردتومانی در بخش‌های مختلف از جمله زیرساخت‌های آموزشی، عمرانی، درمانی و غیره در شهرستان مراوه‌تپه است.

وی در بخش دیگر سخنانش به امدادرسانی بنیاد مستضعفان به سیل‌زدگان استان اشاره کرد و گفت: از زمان شروع سیل بنیاد مستضعفان با تأکید رئیس بنیاد اقدام به تهیه برخی از اقلام موردنیاز برای کمک‌رسانی به مردم در مناطق سیل‌زده کرد.

خسروی یادآور شد: در چند مرحله پتو، موکت، چکمه، وعده‌های غذایی گرم و غیره بین مردم در مناطق سیل‌زده توزیع شد.

وی با اشاره به کمک بنیاد مستضعفان برای نوسازی و بازسازی واحدهای مسکونی در مناطق سیل‌زده گفت: بنیاد مستضعفان برای ساخت منازل مسکونی سیل‌زدگان هشت تن و برای تعمیرات این واحدها یک تن سیمان به صورت رایگان در اختیار بنیادمسکن قرار می‌دهد./تسنیم

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۸

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52918

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک