معاون شرکت آب منطقه ای گلستان:

سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد ریالی طرح های آبرسانی در استان گلستاناخبار استانی- ترکمن نیوز- معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان گلستان از سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی آب منطقه ای گلستان از سایر منابع و بخش خصوصی برای اجرای طرح های مهم آبرسانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، داود گیلک اظهار کرد: شرکت آب منطقه ای استان گلستان طی سال های اخیر تلاش کرده است از محل سایر منابع و سرمایه گذاری بخش خصوصی، بخشی از منابع طرح های مهم عمرانی و از جمله آبرسانی را تأمین کند.

وی افزود: در این راستا تاکنون بالغ بر دو هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در قالب سه پروژه برای خطوط انتقال طرح آبرسانی به شهرهای گنبدکاووس، مینودشت، گالیکش و ۱۳۰ روستای نوار مرزی و همچنین تصفیه خانه شهر گرگان در حال طی کردن مراحل نهایی است.

گیلک ادامه داد: تامین اعتبار این طرح ها از محل ماده ۵۶ و BOT (خرید تضمینی) است که با به نتیجه رسیدن این طرح ها بیش از ۳۰ درصد جمعیت استان از اجرای آن بهره مند می شوند.

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان گلستان تصریح کرد: با توجه به مشکلات اعتباری طرح های تامین آب، باید با همکاری و کمک مسئولان استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، سهم اعتبارات عمرانی در حوزه تامین آب شرب در لوایح قانونی بودجه سالیانه افزایش یابد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۴

۲۴ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35555

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک