عبدالباسط آخوند نوریزاد 300x196 - سردار سلیمانی خود را وقف قرآن و اسلام کردترکمن نبوز: امام جمعه اهل‌سنت گنبدکاووس گفت: سردار سلیمانی مدافع آرمان‌های اسلام و نظام جمهوری اسلامی بود و خود را وقف اسلام و قرآن کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از فارس، آخوند عبدالباسط نوریزاد اظهار کرد: سردار سلیمانی وفادار به نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بود.
وی افزود: وی دلسوز و حامی مستضعفان و مظلومان جهان به ویژه مسلمانان بود و برای آزادی آنها بسیار تلاش کرد.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به شهادت مظلومانه سردار سلیمانی توسط آمریکا ادامه داد: آمریکا تصور می‌کند با شهادت سردار سلیمانی می‌تواند در منطقه نفوذ کرده و به کشور ایران تجاوز کند.
وی خاطرنشان کرد: سربازان امام زمان (عج)، بسیجیان و سپاهیان این اشتباه بزرگ آمریکا را بی‌جواب نخواهند گذاشت و انتقام سردار مبارز را از جنایتکاران می‌گیرند.
آخوند نوریزاد با محکوم کردن جنایت آمریکا در ترور سردار سلیمانی گفت: ما علما و مردم اهل سنت کشور به ویژه استان گلستان و گنبدکاووس این عمل جنایتکارانه را به شدت محکوم کرده و از مجامع بین‌المللی می‌خواهیم که به این جنایت رسیدگی کنند.
وی با بیان اینکه راه سردار سلیمانی راه امام حسین (ع) بود، افزود: سردار سلیمانی پیرو امام حسین (ع) بود و راه ایشان را ادامه داد و ما هم اعلام می‌کنیم مسیر و راه سردار اسلام هیچگاه از بین نمی‌رود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۷

۱۳ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67052

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک